جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

سامانه “انتقال و مهمانی” دانشجویان علوم پزشکی فعال شد/اعلام جزئیات ثبت نام متقاضیان

معاونت آموزشی وزارت بهداشت ضمن فعال کردن سامانه “انتقال و مهمانی” دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی، جزئیات و زمان بندی ثبت نام دانشجویان در نیم سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام معاونت آموزشی وزارت بهداشت؛ دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی می‌توانند از طریق وب گاه اینترنتی و تابلوهای اعلانات دانشگاه به دانشجویان نسبت به ثبت درخواست رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و مهمانی دانشجویان بر اساس داده های زمانی مشخص و با رعایت موضوعات مورد تاکید در بخشنامه ۲۶  آبان ۱۴۰۰ و شرایط مصوب، مطابق آیین نامه های آموزشی شورای عالی برنامه ریزی در رشته مقاطع مختلف اقدام کنند.

وزارت بهداشت تاکید کرد؛ در صورتی که این سامانه در برخی از دانشگاه ها فعال نباشد از پذیرش هر گونه مکاتبه و ارجاع دانشجویان به وزارت بهداشت در خصوص  انجام انتقال یا مهمانی  خارج از سامانه مذکور  خودداری خواهد شد.

طبق اعلام وزارت بهداشت، با توجه به ممنوعیت انتقال دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی تصمیم گیری در خصوص انتقال دانشجویان متقاضی مهمانی و یا انتقال  طبق روال  سنوات گذشته در کمیسیون موارد خاص  انتقال دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی انجام خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه:  آموزش دانشگاه شهید بهشتی به کارکنان برق منطقه‌ای

بر اساس جدول زمان بندی سامانه “انتقال و مهمانی” دانشجویان ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه های مبدا و بارگذاری مدارک که از ۲۰ فروردین شروع شده است تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

همچنین بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه های مبدا و ویرایش توسط دانشجویان نیز از یکشنبه اول خرداد آغاز خواهد شد و تا روز پنجشنبه ۱۲ این ماه ادامه دارد.

در نهایت رسیدگی و اعلام نتیجه درخواست دانشجویان توسط دانشگاه مبدا  از روز دوشنبه ۱۶ خرداد آغاز خواهد شد و تا روز ۵ شنبه ۱۲ تیر ماه ادامه دارد.

همچنین بررسی مدارک و اعلام نقص درخواست دانشجویان متقاضی توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط آنها نیز از روز شنبه ۱۸ تیر ماه آغاز خواهد شد و تا روز پنجشنبه ۲۰ این ماه ادامه دارد.

در نهایت رسیدگی و اعلام نتیجه درخواست دانشجویان متقاضی برای انتقال و مهمانی توسط دانشگاه مقصد نیز مرداد ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه:  ابتکار دانشمند ایرانی در چاپ مستقیم بافت‌ها و اندام‌ها رویبدن

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صادرات ۶۵۰ میلیون دلاری دانش‌بنیان‌ها در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲/ ۷۰۰ محصول دانش‌بنیان قابلیت صادرات دارند

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیام امروز، نشست خبری دکتر امیرحسین میرآبادی؛ رئیس مرکز تعاملات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم