یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

سجادی: ورزش بانوان ایران باید مستقل و خودکفا شود

ایسنا/خوزستان وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزش بانوان در جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی و گذشت چهل و اندی سال باید مستقل و خودکفا شود.

دکتر حمید سجادی امروز سه شنبه ۹ فروردین ماه در سفر خود به خوزستان، اظهار کرد: خوشحالم امروز به عنوان نماینده وزارت ورزش از طرف رئیس جمور و اعضای محترم هیأت دولت، با افتخار برای گرامیداشت دفاع مقدس، در این ایام در خوزستان حضور دارم تا نوجوانان و جوانان امروز در آینده  همچنان پاسدار این ارزش‌ها باشند. 

به گزارش ایسنا، وی با بیان این که برای ورزش بانوان چشم انداز داریم، گفت: رئیس جمهور هم تأیید کرده و گفته است باید حتما دنبال شود. ورزش بانوان در جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی و گذشت چهل و اندی سال باید مستقل و خودکفا شود. 

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به خبر خوب خود برای بانوان عنوان کرد: اخیرا مصوبه ای از سازمان امور استخدامی برای ادارات کل ورزش و جوانان استان ها گرفتیم تا در چارت  سازمانی آن ها معاون ورزش بانوان با زیرمجموعه آن باشد؛ یعنی هر استانی در اداره کل یک معاون اختصاصی ورزش بانوان خواهد داشت که این اتفاق مبارک را به فال نیک گرفته و به زودی اجرا خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه:  قزاقستان و هند به دنبال کرسی‌های بین‌المللی داوری کشتی‌ایران

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

قرعه‌کشی یورو ۲۰۲۴| ایتالیا، اسپانیا و کرواسی در گروه مرگ/ گروه آسان میزبان؛ تقابل دوباره هلند و فرانسه

خبرگزاری پیام امروز مطالب مرتبط: مأموریت حفظ صدرنشینی استقلال در قزوین/ پرسپولیس با نفت برمی‌گردد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم