شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

شاه کلید طرح بهار معنویت، مبتنی بر ادعیه سه ماه رجب، شعبان و رمضان است

ایسنا/قم نقطه شروع طرح بهار معنویت، رجب و شعبان بود که تا رمضان هم ادامه پیدا کرده و این سه ماه مبتنی بر سنت متدینین سه ماه معنوی است که این اسم را از فرمایش رهبری استنباط کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی، معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم امروز در نشست خبری برنامه‌های ماه مبارک رمضان معاونت معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم که در سالن همایش‌های غدیر برگزار شد، در سخنانی به تبیین فعالیت های این معاونت در ماه مبارک رمضان پرداخت و گفت: در کارگروه ماه رمضان جلسات متعددی با حضور اهالی فکر برگزار شد و ایده مهم و محوری “بهار معنویت” انتخاب شد که تمام تبلیغ رمضان مبتنی بر همین طرح شکل گرفت.

وی افزود: پیام‌هایی طراحی شده که شاه کلید آن معنویت تراز اسلام مبتنی بر ادعیه سه ماه رجب، شعبان و رمضان است که خدا و انسان این معنویت چه ویژگی‌هایی دارد.

پیشنهاد مطالعه:  «ایستوود» فیلمی ساده نیست

حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ‌الاسلامی خاطرنشان ساخت: گاهی اوقات خدای ترسناک به مردم معرفی می‌کنیم در حالیکه گناهان ما ترسناک است و روایات می‌گوید به سمت خدا فرار کنید و اگر خدای متعال ترس داشت که به ما دستور نمی دادند که به سوی خدا فرار کنید؛ جایگاه خداوند متعال هول انگیز است اما اصل وجود مقدس باری تعالی ترسی ندارد و امسال نیز شاهد ماه رمضان متفاوتی هستیم و فعالیت ما به سمت طرح بهار معنویت سوق داده شده است تا شاهد جریان‌سازی معنوی در فضای مجازی باشیم.

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم افزود: تبلیغ نوین به شکل امروزی که نوع جدیدی از تبلیغ است نباید تبلیغ سنتی را تحت تاثیر قرار دهد چرا که به نظر بنده هیچ چیزی جای تبلیغ چهره به چهره و سنتی را نمی‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه معنویت دچار آسیب جدی شده و معنویت انحرافی و غیر خدا محور ایجاد شده که نیاز شدید به معنویت واقعی خدا محور داریم، گفت: اصل مهم در این طرح شناخت پیام‌هایی است که به مخاطب در این طرح منتقل می‌شود و اگر این پیام‌ها را درست نشناسیم دچار اشکال می‌شویم و همچنان بروزرسانی این پیام‌ها ادامه دارد.

پیشنهاد مطالعه:  علی صبوری: برای دستمزد از تلویزیون می‌روند، مردمبهانه‌اند

حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ‌الاسلامی در پایان با اشاره به اینکه تبلیغ در فضای مجازی ظرفیتی است که باید از آن بهره برد و این عرصه سنتی و نوین با هماهنگی هم کار را پیش ببرند، بیان کرد: نقطه شروع طرح بهار معنویت، رجب و شعبان بود که تا رمضان هم ادامه پیدا کرده و این سه ماه مبتنی بر سنت متدینین سه ماه معنوی است که این اسم را از فرمایش رهبری استنباط کرده‌ایم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

جوجه‌تیغی ۳ برابر شهرهرت فروخت / نارگیل یک پله بالاتر از گیج‌گاه ایستاد

به‌گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیام امروز، درحالی از روز گذشته دو فیلم چرا گریه‌نمی‌کنی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم