جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

شعله‌ور شدن سانتافه و پژو ۴۰۵ در پارکینگ + تصاویر

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ ساعت ۰۰:۴۶ بامداد امروز (نهم فروردین) یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله ۱۳ آبان، خیابان رضازاده به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

نخستین گروه آتش‌نشانان در مدت زمان سه دقیقه در محل حادثه حاضر شدند؛ محل حادثه یک ساختمان پنج طبقه مسکونی (با احتساب همکف ۶ طبقه) بود که در هر طبقه آن یک واحد وجود داشت.

طبقه همکف این ساختمان پارکینگ بود و پنج دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت در آن وجود داشت و در زمان حضور آتش‌نشانان در محل حادثه دو دستگاه خودرو شامل یک دستگاه سانتافه و یک دستگاه پژو ۴۰۵ همچنین یک دستگاه موتورسیکلت دچار آتش‌سوزی شده بودند و آتش در حال سرایت به سایر خودروها بود.

دود زیادی در پارکینگ وجود داشت و به راهر‌وها نیز نفوذ کرده بود همچنین ساکنان داخل واحدهای خود حضور داشتند و برخی از آن‌ها به لبه‌پنجره آمده بودند البته خوشبختانه دود به داخل منازل نفوذ نکرده بود زیرا ساکنان درها را باز نکرده بودند.

پیشنهاد مطالعه:  پروژه 6000 متر مربعی کفسازی پیاده‌راه تجریش آغاز شد

وضعیت ناایمنی برای ساکنان وجود نداشت و نفرات به توصیه فرماندهان داخل واحدها ماندند و از منازل خود خارج نشدند.

گروه‌های دیگر آتش‌نشانان عملیات اطفاء را آغاز کرده و به سرعت موفق به خاموش کردن آتش و جلوگیری از سرایت آن به اطراف شدند.

به گفته سید جلال ملکی؛ سخنگوی آتش‌نشانی تهران، این حادثه مصدوم و تلفات جانی بر جا نگذاشت و محل حادثه برای بررسی علت تحویل کارشناسان شد.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

انتهای پیام/

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صادق محصولی خودش تایید کند ثروتمند است /گفته می شود او به ساخت و ساز ورود کرده است

بهروز نعمتی، نماینده ادوار مجلس در بخشی از گفتگوی خود با خبرگزاری خبرآنلاین، درباره تلاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم