جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

شناسایی ۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان

به گزارش خبرنگار مهر، کورش ساکی بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۳۴۳ هزار و ۴۸۲ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۲۰ هزار و ۵۰۵ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۶ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: پنج نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و یک نفر نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار جدیدی به شکل موقت در کاشان بستری نشده است.

وی با بیان اینکه در مجموع ۲۹ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: ۲۰ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۹ نفر در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

پیشنهاد مطالعه:  دریاچه شیرابه ۱۸ هزار هکتاری در جنوب تهران کاملا خشکشد

ساکی خاطرنشان کرد: در مجموع دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل، ۱۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که ۸ نفر از این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و ۴ نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری شده‌اند.

وی بیان کرد: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیماری بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست نداده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای پنج نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۶۵ هزار و ۱۱۰ مورد افزایش یافت.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون حدود ۷۸ درصد از شهروندان بالای پنج سال منطقه کاشان دز اول، حدود ۷۰ درصد نیز دز دوم و حدود ۳۵ درصد از شهروندان بالای ۱۸ سال نیز دز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

پیشنهاد مطالعه:  شناسایی گران‌فروشی ٧ هزار میلیاردی در ماده اولیه دارویی/قیمت دارو برای بیمار تغییر نمی‌کند

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

ببینید | آواز خواندن محسن تنابنده در پشت صحنه یک سریال به سبک بندری

شاهگوش یک مجموعه‌ای نمایشی در ۲۸ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی داوود میرباقری تولید شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم