صدور محکومیت برای ۵ مدیرکل در سال گذشته/ بازگشت ۱۸ واحد به چرخه تولید با دخالت بازرسی

صدور محکومیت برای ۵ مدیرکل در سال گذشته/ بازگشت ۱۸ واحد به چرخه تولید با دخالت بازرسی

ایسنا/ایلام بازرس کل استان ایلام با تاکید بر اینکه طغیان مدیران علیه قانون پذیرفتنی نیست، گفت: در سال گذشته آرای محکومیت و تنبیهات تخلفات اداری برای ۹۱ نفر، شامل ۵ مدیرکل، ۱۵ معاون، ۳ شهردار و ۳۵ رئیس اداره و کارشناس صادر شد.

«مهدی اصلانی» در نشست خبری با اعلام این خبر ، اظهار کرد: دفاع و حمایت از مدیران شجاع و پاکدست یکی از برنامه های سازمان بازرسی و فصل مشترک دستگاه‌های اجرایی و دستگاه نظارتی و سازمان بازرسی، قانون است.
بازرس کل استان ایلام تصریح کرد: دستگاه های اجرایی موظف به اجرایی قانون و سازمانی بازرسی نیز موظف به حسن اجرای قانون است،  همه باید در حول محور قانون حرکت کنیم و مدیران دستگاه های اجرایی باید از این نظارت ها استقبال کنند که هدف ما از این نظارت ها، حفظ مدیران به عنوان سرمایه نظام است است قبل از این این مدیران دچار خطا شوند.
اصلانی با اشاره به اینکه راه ارتباط سازمان بازرسی با مردم، سامانه‌های گزارشگران فساد و رسیدگی به شکایات مردمی است، تصریح کرد:  مردم عزیز می توانند از طریق این سامانه های مذکور دغدغه ها و مشکلات خود را اعلام کنند.
وی افزود: در این راستا سال گذشته به  ۲ هزار ۴۹۷ فقره شکایت  رسیدگی شده است که نسبت به  سال ۹۹ حدود  ۷۰ درصد افزایش وردی و رسیدگی در این زمینه داشته ایم.
بازرس کل استان ایلام با بیان اینکه نظارت یکی از وظایف اصلی مدیران دستگاه های اجرایی است و باید پاسخگوی شکایات مردم باشند، گفت: یکی از برنامه های سازمان بازرسی حمایت از واحدهای تولیدی و رفع موانع تولیدی بوده است که سال گذشته از  ۲۸ واحد صنعتی، خدماتی و تولیدی بازدید شده که از این تعداد ۱۸ واحد با رفع موانع و مشکلات پیش رو به چرخه تولید بازگشته‌اند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

اعلام اسامی اعضای هیأت رئیسه سنی مجلس دوازدهم-پیام امروز

مهدی عبدالملکی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره فعالیت قوه مقننه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *