یکشنبه , ۶ آذر ۱۴۰۱

طرح بازآفرینی ناحیه ۳ منطقه ۱۹در کمیسیون ماده ۵ شهرداری تهران تصویب شد

شهردار منطقه ۱۹ تهران از تشکیل جلسه کمیسیون ماده ۵ با حضور شهردار تهران و معاون وزیر راه و شهرسازی و تصویب طرح بازآفرینی ناحیه ۳ این منطقه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهدی هدایت در این ‌باره گفت: پس از تشکیل جلسات و بازدیدهای متعدد اعضای کمیسیون ماده ۵ از سطح ناحیه ۳ و تصویب طرح بازنگری در کارگروه فنی ، امروز جلسه ای با حضور شهردار تهران و معاون وزیر راه و دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی ایران برگزار شد و این طرح مورد تصویب کمیسیون ماده ۵ قرار گرفت.

به گفته شهردار منطقه ۱۹ ، هدف از اجرای این طرح رفع مغایرت کاربری‌های موجود شکل گرفته ، ساماندهی عرصه‌های ناکارآمد، تامین خدمات برای شهروندان ، جلوگیری از روند گسترش سکونت‌گاه های غیررسمی ،تفکیک غیر مجاز و تصرفات غیرقانونی است.

وی افزود: ساماندهی کوره های آجرپزی و فضاهای بی دفاع شهری ، ارتقای سرزندگی ،تحریک توسعه در منطقه و ایجاد فضای اشتغال پاک از دیگر اهدافی است که طرح بازنگری ناحیه ۳ منطقه ۱۹ دنبال می کند.

بر اساس گزارش روابط عمومی منطقه ۱۹، هدایت در ادامه ضمن قدردانی از اهتمام شهردار تهران به موضوعات و مشکلات ناحیه ۳ منطقه ۱۹ به عنوان یکی از نواحی ویژه شهر تهران ، یادآور شد: طرح بازنگری ناحیه ۳ منطقه ۱۹ پس از تصویب نهایی در کمیسیون ماده ۵ شهرداری تهران به شورای عالی معماری و شهرسازی ایران ارسال شد تا پس از تصویب در این شورا اقدامات اجرای آن آغاز شود شاهد اتفاقات خوب برای جنوب شهر و شهروندان فهیم این منطقه باشیم.

انتهای پیام

درباره‌ی emrozpay

حتما ببینید

در سینما و تئاتر چه خبر است ؟

یک دیدار و گفت‌وگو میان مدیران سینمایی و وزیر فرهنگ لبنان، نمایش‌ آثاری از مستندهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمپلنت دیجیتال