جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

ظرفیت فرودگاه لندن دوبرابر شد

فرودگاه گاتویک لندن روز یکشنبه ترمینال جنوبی خود را بازگشایی کرد تا تقاضای شدید مورد انتظار برای سفر هوایی در تابستان امسال پس از لغو کلیه قوانین مسافرتی کووید توسط بریتانیا را برآورده کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اویشن، تعداد پروازها از حدود ۳۰۰ به ۵۷۰ پرواز در روز افزایش می‌یابد که معادل افتتاح یک شبه یک فرودگاه متوسط است.

این ترمینال از ۱۵ ژوئن ۲۰۲۰ به منظور کاهش هزینه‌ها در طول همه‌گیری ویروس کرونا غیرفعال شده بود؛ مغازه‌ها و کافه‌های آن ماه‌ها تحت بازسازی، به روز رسانی و پاکسازی برای بازگشایی قرار گرفته‌اند.

استوارت وینگیت، مدیر اجرایی فرودگاه گفت: «کار زیادی برای آماده‌سازی ترمینال جنوبی انجام شده است و می‌خواهم از همه دست اندرکاران تشکر کنم زیرا تلاش‌های مشترک آنان به این معنی است که امروز ما به‌طور موثر یک فرودگاه با اندازه متوسط ‌را یک شبه افتتاح می‌کنیم که کار کوچکی نیست.»

پس از دو سال سخت می‌دانیم که تقاضا قابل‌توجهی برای سفرهای بین‌المللی خواهد بود بنابراین به مسافران توصیه می‌کنم زودتر رزرو کنند تا مطمئن شوند که پروازهای مورد نظر خود را در تابستان امسال تضمین می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه:  واحدهای نهضت ملی مسکن ۱۸ تا ۲۴ ماهه تکمیل می‌شود؟

وی افزود: بازگشایی این ترمینال خبر عالی برای جامعه محلی همچنین پشتیبانی و تامین مشاغل وابسته به فرودگاه است.

گاتویک به مسافران توصیه کرد قبل از رفتن به فرودگاه بررسی کنند که پروازشان از کدام ترمینال حرکت می‌کند. چون ممکن است ترمینال‌ها شلوغ شوند، زودتر بروند و مطمئن شوند که گذرنامه آنان هنوز معتبر است و توصیه‌های سفر خارجی را برای کشورهای مقصد بررسی کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

مسئله غزه محور مهم وزیر نیرو در اجلاس تغییر اقلیم سازمان ملل متحد

خرید کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – خبر مهم وزیر جدید درباره جذب ۱۱ هزار نیروی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم