شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

علیرضا طبایی دوباره بستری شد

علیرضا طبایی در پی عفونت ریه دوباره در بیمارستان بستری شد.

احمد طبایی- فرزند این شاعر و روزنامه‌نگار پیشکسوت – به ایسنا گفت: او پیش از عید از بیمارستان مرخص شد اما در پی عفونت ریه دوباره در بیمارستان رسول اکرم بستری شد.

او با بیان این‌که عامل ایجاد عفونت در ریه مشخص نیست، افزود: عفونت ریه به نوعی می‌تواند از عوارض بیماری کرونا باشد اما عامل ایجاد عفونت مشخص نیست. هرچند از قبل ریه‌اش دچار مشکل شد و ریه‌ای که ضعیف باشد مستعد بیماری است.

 طبایی درباره وضعیت فعلی پدر خود گفت: الان حال‌شان بهتر است اما پزشکان به دنبال منشأ عفونت ریه هستند و به همین دلیل در بیمارستان بستری است.

علیرضا طبایی، بهمن ۱۴۰۰ دچار بیماری کرونا شد و مدتی در بیمارستان تحت درمان قرار گرفت. به گفته فرزندش، بعد از ترخیص از بیمارستان و انجام آزمایش خون متوجه شدند احتمالا به دلیل داروهای قوی و درمان‌های سختی که  در طی بستری بودن دریافت کرده،  پلاکت خونش افت کرده و در چند آیتم خونی دیگر هم مشکل پیدا کرده بود. او به توصیه پزشکان مجدد به بیمارستان منتقل شده بود.

پیشنهاد مطالعه:  عکاسی در خیابان‌های مصر برای گردشگران آزاد شد

علیرضا طبایی زاده ۱۴ آذر سال ۱۳۲۳ در شهر شیراز است که ۱۴ سال مسئولیت اداره صفحات شعر مجله «جوانان امروز» را برعهده داشت.

از این شاعر و ترانه‌سرا این مجموعه‌های شعر منتشر شده است: «جوانه‌های پاییز» سال ۱۳۴۴‌، انتشارات پیروز، «از نهایت شب» سال ۱۳۵۰‌، انتشارات بامداد، «خورشیدهای آن سوی دیوار» سال ۱۳۶۰، انتشارات توس، «شاید گناه از عینک من باشد» سال ۱۳۸۵‌، انتشارات آیینه جنوب (این مجموعه به عنوان کتاب سال‌، برگزیده جایزه شعر خبرنگاران شد.)، «مادرم ایران» سال ۱۳۹۱، انتشارات شادان، و «تندر اما ناگهانی‌تر» سال ۱۳۹۲، انتشارات آوای کلار.

 انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

جوجه‌تیغی ۳ برابر شهرهرت فروخت / نارگیل یک پله بالاتر از گیج‌گاه ایستاد

به‌گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیام امروز، درحالی از روز گذشته دو فیلم چرا گریه‌نمی‌کنی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم