یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

فعال شدن کمیته زیستی روستاها برای کنترل شیوع مجدد کرونا

به گزارش ایمنا، فرهاد شیبک با اشاره به اینکه علی‌رغم فرا رسیدن نوروز و تمرکز نهادهای شهرستان بر ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران و همچنین کنترل و نظارت بر بازار، موضوع کرونا به عنوان یک مسئله اصلی را فراموش نکرده‌ایم، اظهار کرد: همه ادارات و نهادها در شهرستان کلاله به صورت روزانه و هفتگی در مسیر انجام رسالت‌های خود در این زمینه رصد و پایش می‌شوند.

وی در تشریح وضعیت واکسیناسیون کرونا در شهرستان کلاله، افزود: هم‌اکنون با پوشش ۹۵ درصدی واکسیناسیون در مرحله اول، ۹۴ درصدی مرحله دوم و ۳۵ درصدی مرحله سومِ جمعیت هدف، از میانگین استانی پیشی گرفته‌ایم.

فرماندار شهرستان کلاله با تاکید بر این‌که نگاه ما این است که باید کمیته زیستی روستاها را فعال‌تر کنیم، خاطرنشان کرد: ما باید همچنان برای رسیدن به نقطه مطلوب و داشتن جامعه ایمن تلاش کنیم و با همدلی مسیر پیش رو را تا پایان بیماری کرونا ادامه دهیم.

پیشنهاد مطالعه:  شهرخبر - هشدار متفاوت سردار بلندپایه سپاه به اسرائیل

وی با بیان این‌که آموزش و پرورش با بازگشایی مدارس، مکلف است تا خانواده‌ها را ترغیب کند، نسبت به واکسیناسیون کودکان پنج تا هشت سال خود اقدام کنند، ادامه داد: باید در واکسیناسیون کودکان و همچنین واکسیناسیون دوز سوم در سطح شهرستان اهتمام بیشتری را داشته باشیم.

شیبک با اشاره به این‌که رعایت پروتکل‌های بهداشتی نباید ذره‌ای کمرنگ شود، تصریح کرد: دورهمی‌های نوروزی، رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و سفرهای غیرضروری می‌تواند ما را مجدداً با افزایش تعداد ابتلا روبه‌رو کند.

منبع: ایسنا

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

شهرخبر – توصیه ذوالنوری به مردم: به کاندیدایی که وعده می‌دهد رای ندهید

فروش کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – بالاترین تلفات روسیه در جنگ از زمان سقوط باخموت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم