جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

قابلیت مشابه اسنپ چت به اینستاگرام می‌آید

یافته جدید توسعه دهنده معروف حاکی از آن است که اینستاگرام سرگرم کار روی قابلیت پاسخ به استوریها با پیامهای صوتی است.

به گزارش ایسنا، اینستاگرام با فراهم کردن امکان اشتراک گذاری عکس ها و ویدیوها برای کاربران، به یک غول شبکه اجتماعی تبدیل شده است. اما به نظر می رسد این پلتفرم  بصری گرا نتوانسته است به جذابیت ابزارهای صوتی مانند توییتر اسپیس، فیس بوک لایو آدیو رومز یا کلاب هاوس بی اعتنا بماند. کاربران می توانند در بخش پیام‌های شخصی اینستاگرام (DM) پیام‌های صوتی ارسال کنند اما کشف جدید الساندرو پالوزی نشان می‌دهد امکانات صوتی بیشتری در اینستاگرام در راه است.

پالوزی که در زمینه مهندسی معکوس اپلیکیشن‌ها و کشف قابلیت‌های جدید آنها شهرت دارد، اسکرین‌شاتی از اینستاگرام استوریز را به اشتراک گذاشت که آیکن میکروفون برای پاسخ به استوری را نشان داد و اعلام کرد اینستاگرام سرگرم کار روی قابلیت پاسخ به استوری‌ها با پیامهای صوتی است.

پیشنهاد مطالعه:  شهرخبر - قیمت گرم طلا 18 عیار امروز چهارشنبه 6 اردیبهشت1402/ تداوم رشد قیمت طلا 18 عیار

البته طراحان اغلب برای قابلیت‌های جدیدی آماده می‌شوند که ممکن است نهایتا عرضه نشوند. همچنین ممکن است مقایسه این قابلیت با قابلیتهای صوتی اجتماعی مانند اسپیس یا کلاب هاوس درست نباشد اما می‌توان با قابلیت اسنپ چت مقایسه کرد که به کاربران اجازه می‌دهد با پیام صوتی به استوری‌ها در این پلتفرم پاسخ دهند.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، حتی اگر چنین قابلیتی عرضه شود و مشابه قابلیت اسنپ چت باشد، همچنان قابلیت جذابی محسوب می‌شود و بعد شخصی‌تری به اینستاگرام استوریز اضافه می کند. فراتر از کشف پالوزی، اطلاعات بیشتری در دست نیست و تنها می توان منتظر آپدیتهای جدید اینستاگرام ماند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

اجرای طرح های دریامحور در سواحل هرمزگان

خرید کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – خبر مهم وزیر جدید درباره جذب ۱۱ هزار نیروی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم