قتل هولناک ۲ مرد جوان در درگیری گیم‌نت محله نازی‌آباد-پیام امروز


روز جمعه هجدهم خردادماه، درگیری مرگباری در یکی از گیم نت‌های محله نازی‌آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

طولی نکشید که این حادثه در بی‌سیم کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پیچید و خیلی زود تیم بررسی صحنه جرم به همراه قاضی سالار صنعتگر از شعبه هشتم دادسرای امورجنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در گیم‌نت موردنظر با جسد ۲ مرد جوان به نام بهروز و نیما مواجه شدند که بر اثر ضربات چاقو به قتل رسیده بودند؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که یکی از عاملان جنایت قبل از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشته است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، نیما و بهروز که از قبل با یکدیگر اختلاف داشتند در گیم‌نت موردنظر یکدیگر را مشاهده و نهایتاً درگیر شدند که نیما به قتل می‌رسد، اما در این میان پسر جوانی به هواخواهی مقتول که از دوستانش بوده وارد نزاع شده و بهروز را با ضربه چاقو از پای در می‌آورد، اما پس از ارتکاب جنایت فرار می‌کند.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی ابتدا مخفیگاه مرد جنایتکار را شناسایی و سپس با دریافت مجوز‌های لازم قضایی نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

با دستور قاضی سالار صنعتگر؛ بازپرس ویژه قتل شعبه هشتم دادسرای امورجنایی، جسد ۲ مرد جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی جهت دستگیری متهم فراری پرونده ادامه دارد.

منبع: تسنیم


Source link

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تعداد کودکان کار قزوین در حال افزایش است – خبرگزاری تسنیم

حدود ۱۲ هزار نفر شرکت کردند و قرار هست ۴هزار و۳۶۶ نفر از این عزیزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *