دوشنبه , ۷ فروردین ۱۴۰۲
 پیش فروش پروژه شمیم رحمت در سایت املاک صدف

قطع درختان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تکذیب شد

در پی گزارش تعدادی از اساتید دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مبنی بر قطع درختان این دانشکده بخاطر انجام کارهای توسعه‌ای و عمرانی، رییس این دانشکده با ضمن تکذیب این مطلب گفت: حتی یک مورد قطع درخت در زمین های دانشکده مدیریت نداشتیم.

دکتر طاهر روشن‌دل در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر یک سری ساخت و سازهای توسعه ای در زمین های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران انجام می دهیم، ولی هیچ قطع درختی در این فضا صورت نگرفته است و ما حتی یک درخت را قطع نکردیم.

وی در ادامه تصریح کرد: در حال انتقال پست برق در زمین‌های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هستیم و با وجودی که فضای سبز این دانشکده بسیار وسیع است اما هیچ آسیبی به این فضا وارد نشده است.

رییس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تاکید کرد: اختلافات، شیطنت و درگیری های صنفی همواره در همه جا وجود داشته است و نمی‌دانم بر اساس چه مستنداتی این ادعاها مطرح می شود.

روشن دل خاطر نشان کرد: ساخت و سازهای توسعه‌ای در دانشکده مدیریت، پروژه جدیدی است که توسط خیرین ساخته می‌شود و قرار است ساختمان‌های دانشکده های جدید نظیر حکمرانی در این مکان ساخته شود ولی هنوز اسامی دقیق این دانشکده‌ها نهایی نشده است.

انتهای پیام

حتما ببینید

شهاب‌سنگ متلاشی‌شده سال ۲۰۱۴، یک کاوشگر بیگانه بود!

پژوهشگر «دانشگاه هاروارد» که به خاطر نظریه‌های خود در مورد تماس بیگانگان با زمین شناخته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *