شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

مجلس دنبال استیضاح وزیر کار است

به گزارش تانباک به نقل از وقایع روز، سخنگوی کمیسیون قضائی گفت: مجلس به دنبال استیضاح وزارت کار است؛ برخی افراد زیرمجموعه آقای عبدالملکی، جایگاهشان را نمی‌دانند و هر طور که دلشان می خواهد رفتار می‌کنند.

سیدکاظم دلخوش گفت: آقای رئیسی به حاشیه‌ها نمی‌پردازد اما در داخل دولت حاشیه زیاد است؛ اگرچه افراد کارآمد هم در دولت سیزدهم هستند اما ما به عنوان نمایندگان مجلس با برخی اعضای کابینه شدیداً مشکل داریم، زیرا برخی افراد بی‌تجربه، بی‌سابقه و بعضاً مغرور و خودخواه در بدنه دولت حضور دارند.

روزهای آخر اسفند ماه پارسال آقای حسین‌پور نماینده اسفراین در مجلس از کم‌توجهی به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی و انفعال در تصمیم‌های مدیریتی این سازمان خبر داد و گفت «وزیر کار در حوزه تأمین اجتماعی باید ورود جدی داشته باشد و غفلت‌های مدیریتی این سازمان را اصلاح کند؛ احتمالاً گروهی از نمایندگان در سال ۱۴۰۱ در این باره، آقای عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بازخواست کنند.»

پیشنهاد مطالعه:  شهرخبر - اظهارات مهم سردار فدوی درباره برنامه فضاییسپاه

پیشتر خبرهایی از تصمیم برخی نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت هم شنیده شده است. بر اساس اظهارنظرها و شنیده‌ها، عملکرد وزارتخانه‌های اقتصادی و انتصاب‌های برخی وزرا در بدنه دولت سیزدهم، با انتقادهای جدی مواجه شده.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

شهرخبر – ادعای یک مقام آمریکایی درباره احتمال توقف درگیری‌ها در غزه

فروش کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – بالاترین تلفات روسیه در جنگ از زمان سقوط باخموت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم