جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

مجموعه ی صنعت دفاعی در ترسیم آینده ایرانِ مقتدر نقش بسزا و مسئولانه دارد

مجموعه ی صنعت دفاعی در ترسیم آینده ایرانِ مقتدر نقش بسزا و مسئولانه دارد

امیر سرتیپ آشتیبانی گفت: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اقتدار دفاعی و قدرت نظامی جمهوری اسلامی از جایگاه رفیعی برخوردار است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع؛ امیر سرتیپ آشتیانی با حضور در جمع کارکنان این سازمان، ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی عبادات و توفیق بهره گیری از برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان، طی سخنانی اظهار داشت:  خداوند بزرگ را شاکریم در کشوری مشغول خدمت هستیم که تحت رهبری ولی فقیه بوده و نظام آن بر پایه حکومت و سیره معصومین (علیهم السلام) بنا شده است.
وی  چنین حکومتی را بازتاب ایثارگری ها، فداکاری ها و ثمره خون شهداء در طول تاریخ دانست و گفت:جمهوری اسلامی توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و به پشتوانه ملت شریف و انقلابی ایران ایجاد و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری( مدظله العالی) به درختی تنومند تبدیل گردیده و این نعمت بزرگی است که در عصر کنونی خدای متعال برای ما به ودیعه گذاشته است و باید قدردان آن باشیم.
امیر سرتیپ آشتیانی با بیان اینکه نیروهای مسلح به عنوان سربازان ولی امر مسلمین نقش بسزایی در تقویت جامعه اسلامی دارند افزود: ریشه و فرهنگ  ما برگرفته ازفرهنگ عاشورایی است، لذا مجموعه ی صنعت دفاعی در ترسیم آینده ایران مقتدر و دستیابی به اهداف متعالی نقش بسزا و مسئولانه ای خواهد داشت.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همچنین با تأکید بر نقش موثر تک تک کارکنان مجموعه دفاعی در پایداری و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت:با توجه به نهادینه شدن اندیشه دین محوری،خودباوری و خود اتکایی در بدنه ی صنعت دفاعی به معنای واقعی کلمه، اقدامات و مأموریت های این سازمان با تفکر، انضباط و اثر بخشی بهتری انجام و اهداف راهبردی آن محقق می گردد.
امیر سرتیپ آشتیانی در ارتباط با اینکه چشم مظلومان عالم و مستضعفان دنیا به نظام اسلامی است گفت: امروز تفکر اسلامی، مقاومت و ایستادگی جامعه ی اسلامی در برابر ظلم  در دل ملت های جهان ریشه دوانیده و زمینه های ایجاد و توسعه تمدن نوین اسلامی مهیا شده است.
وی اضافه کرد: تأمل و تفکر در تمام شئون زندگی فردی، خانواده، جمعی و محیط سازمانی جاری است و به عنوان مرکبی راهوار می تواند ما را به مقصد برساند و تعالی بخش انسان باشد. در همین رابطه قرآن، روایات و علمای دین توصیه های جدی به « تفکر» دارند.
در ادامه نیز به نقل از حدیثی از امام صادق (ع) خاطر نشان ساخت: یک ساعت اندیشیدن از هزار سال عبادت بهتر است.
انتهای پیام

پیشنهاد مطالعه:  دیپلمات اروپایی: شکست مذاکرات هسته‌ای چالش‌های خطرناکی بهدنبال خواهد داشت

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

شهرخبر – اصولگراها دست پایداری را خواندند و دیگر منتظرش نمی‌مانند

فروش کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – بالاترین تلفات روسیه در جنگ از زمان سقوط باخموت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم