جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

محمودوند: درصد ناچیزی از مشکل ریزگردها به داخل کشور مربوط می‌شود

نماینده مردم خرم آباد در مجلس علت وقوع بحران ریزگردها در کشور را ناشی از اقدامات کشورها پیرامونی دانست و گفت: سدسازی‌های غیراصولی و ناجوانمردانه، عراق، ایران، و دیگر کشورها را نابود کرده است.

به گزارش ایسنا، مرتضی محمودوند در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود  گفت: رئیس جمهور آمریکا رسما نام نیروی قدس سپاه را به زبان می‌آورد و می‌گوید باید با آن برخورد شود. باید به جو بایدن گفت که نیروی پر قدرت سپاه همان نیرویی است که وقتی ارتش شما در منطقه زمین گیر شد، این سربازارن خدا بودند که مقابل تروریست‌های وحشی مردانه جنگیدند. کافیست به دستگاه ارزیابی امنیتی کشورتان دستور دهید که اگر نیروی قدس نبود، نیروهای وحشی در جریان بهار عربی و موضوع سوریه با کارهای انتحاری  چه غرب چه بلایی که سر شما نمی‌آوردند. امروز به جای سپاسگزاری، گستاخانه موضوعی فراحقیقت مطرح می‌کنید.

این عضو  کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در ادمه نطقش به فشار سنگین معیشتی بر بازنشستگان و مستمری بگیران اشاره کرد و از رئیس مجلس یازدهم خواست تا به جد این موضوع را پیگیری کند.

پیشنهاد مطالعه:  تیراندازی مشکوک به مرد جوان در جنوب تهران

مشکل ریزگردها ناشی از اقدامات  کشورهای پیرامونی است

نماینده مردم خرم آباد در مجلس یازدهم درباره مشکل ریزگردها گفت: درصد ناچیزی از مشکل ریزگردها به داخل کشور مربوط می‌شود. به عنوان مسئول کمیته امنیت آب مجلس باید بگویم که مشکل ریزگردها ناشی از اقدامات کشورهای پیرامونی است. سدسازی‌های غیراصولی و ناجوانمردانه، عراق، ایران، و دیگر کشورها را نابود کرده است. مشکل از رودخانه ارس، دجله و فرات است. ریزگردها سیاست های غلط در منطقه است.

این عضو مجمع نمایندگان استان لرستان درباره بحران جهانی غذایی اظهار کرد: تا زمانی که ملت ایران نیازمند مواد غذایی داخلی دارد، هرگونه صادرات غیراصولی بزرگترین خیانت به کشور، نظام و ملت است.

تصمیمات مبارزه با کرونا باید بر اساس اصول نهادهای بهداشت و درمان جهانی باشد

وی در پایان نطقش ضمن اشاره به ضرورت کارشناسی بودن تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا اظهار کرد: دانش آموزان و مردم گریبان گیر کرونا هستند و تدابیر ما باید کارشناسی  وبراساس تأییدات نهادهای بهداشت و درمان جهانی باشد.

پیشنهاد مطالعه:  پروژه نیکان مروارید شهر|پروژه نیکان چیتگر وزارت دفاع

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

ببینید | آواز خواندن محسن تنابنده در پشت صحنه یک سریال به سبک بندری

شاهگوش یک مجموعه‌ای نمایشی در ۲۸ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی داوود میرباقری تولید شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم