محمودوند: گرانی خودرو به جایی رسیده که رهبری شخصاً تذکر می‌دهند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سه مرحله افزایش قیمت خودروی ایرانی گفت: گرانی خودرو به جایی رسیده که رهبری شخصاً در این خصوص تذکر می‌دهند.

به گزارش ایسنا،‌ مرتضی محمودوند در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تشکر از نمایندگان برای رأی مثبت به طرح شفافیت قوای سه گانه گفت: اساتید حق التدریس جوان حتی برای گرفتن یک وام قرض الحسنه هویت ندارند، لذا از وزیر علوم درخواست می‌کنم هر چه زودتر این افراد را ساماندهی کند.

نماینده مردم خرم آباد و چگینی درباره گرانی‌های اخیر گفت: با آمارهای غلطی که به رئیس جمهور می‌دهید، به گرانی‌ها دامن می‌زنید. فقط دهک‌های پایین از این گرانی‌ها آسیب می‌بینند؛ چرا که افزایش قیمت مواد خوراکی به معیشت مردم آسیب می‌زند. همچنین موضوع گرانی خودرو نیز به جایی رسیده که رهبری شخصاً در این خصوص تذکر می‌دهند. چرا که در طی یک سال گذشته سه بار افزایش قیمت داشتیم. این در حالی است که گرانی خودرو از سکه و ارز بیشتر در برهم زدن وضعیت اقتصادی کشور تاثیرگذار است، تا جایی که مردم دیگر نمی‌توانند حتی یک آپارتمان خیلی کوچک اجاره کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با تشکر از وزارت دفاع گفت: وزارت دفاع توانسته صنعت نظامی و دفاعی را تا این حد پیش ببرد که نظر مستقیم حضرت آقا در این امر دخیل بوده است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

حقوق بازنشستگان کشوری واریز شد/ واریزی یک میلیونی متناسب سازی چه شد؟ – اقتصاد آنلاین-پیام امروز

جهان صنعت نیوز – حقوق تیرماه بازنشستگان لشگری واریز شد، اما علی الحساب همسان سازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *