جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

مرزنشینان ؛ مرزیاران و صاحبان اصلی مرزها

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور، مرزنشینان را صاحبان اصلی مرزها دانست و گفت: ارتباط مرزبانان با مرزنشینان که مرزیاران افتخاری ما هستند بسیار نیکو می باشد و خدمتگزاری به آنان موهبتی الهی برای مرزبانان است.

به گزارش ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی با حضور در برنامه زنده رادیویی “تارای بهار” صدای مرکز کردستان ضمن تبریک حلول سال نو، اظهار داشت: حراست و پاسداری از مرزهای استان کردستان که مردم نجیب و مسلمان آن در ایثار و فداکاری زبانزد هستند افتخاری بزرگ برای مجموعه مرزبانی است.

وی افزود: امروز برای ما مرزبانان، آرامش و آسایش شهروندان که مشغول زندگی خود هستند مایه شادی و مباهات است.

سردار گودرزی، مرزنشینان را صاحبان اصلی مرزها دانست و بیان داشت: ارتباط مرزبانان با مرزنشینان که مرزیاران افتخاری ما هستند بسیار نیکو  می‌باشد و خدمتگزاری به آنان موهبتی الهی برای مرزبانان است.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد مرزبانی بیان داشت: ما از حضور در کنار مرزبانان و مرزنشینان به ویژه در ایام حلول سال نو روحیه مضاعف گرفته و شاهد مجاهدت‌های آنان هستیم.

پیشنهاد مطالعه:  صفحه اول روزنامه های 4 شنبه 24 آبان 1402

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور در پایان به سوال مجری این برنامه در خصوص “اولین لبخند در سال جدید” پاسخ داد و گفت: اولین لبخند در لحظه تحویل سال ۱۴۰۱ به فرزند شهید فرامرز یعقوبی در “قصر شیرین” بود و این خاطره ای به یاد ماندنی در طول زندگی خدمتی بنده خواهد بود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صادق محصولی خودش تایید کند ثروتمند است /گفته می شود او به ساخت و ساز ورود کرده است

بهروز نعمتی، نماینده ادوار مجلس در بخشی از گفتگوی خود با خبرگزاری خبرآنلاین، درباره تلاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم