جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

مسلم مجدمی: ذوب آهن نباید تهمت بزند / فوتبالی بردیم

ایسنا/خوزستان بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به صحبت های تیم ذوب آهن بعد از بازی دو تیم واکنش نشان داد و گفت: این حرف ها به دور از انصاف است و ذوب آهن نباید تهمت بزند.

مسلم مجدمی در گفت و گو با ایسنا، درباره برد تیم نفت مقابل ذوب آهن و ارتقا یک پله این تیم در جدول رده بندی پس از هفته ها، اظهارکرد: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. پس از چند هفته که نتوانسته بودیم نتایج خوبی کسب کنیم و شرایط تیمی مان خوب نبود، با آمدن رضا مهاجری شوک خوبی به تیم وارد شد و با تلاش هایی که برای بهبود وضعیت تیم داشت، توانستیم ذوب آهن را شکست دهیم.

وی افزود: در بازی با ذوب آهن موقعیت های خوبی خلق کردیم و برد در این بازی حق ما بود. امیدوارم با این برد و موفقیت های در چند بازی آینده بتوانیم شرایط را به صورتی رقم بزنیم که در لیگ بمانیم. ما به بقای تیم بسیار امیدوار و خوشبین هستیم.

پیشنهاد مطالعه:  تماس میلان با سوارس

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان همچنین درباره اعتراض ذوب آهن به داوری این بازی، گفت: با چنین حرف هایی نباید زحمات بازیکنان تیم ما و کادرفنی مان و همچنین مدیریت باشگاه را زیر سوال ببرند و این حرف ها به دور از انصاف است. در بازی رفت ما و ذوب آهن، پنالتی صد درصدی نفت گرفته نشد، در حالی که ما با برد در آن دیدار شاید الان شرایط بهتری داشتیم ولی بعد از آن دیدار گلایه ای نکردیم.

وی عنوان کرد: به هر حال خوب نیست که ذوب آهنی ها بعد از شکست این گونه صحبت کنند زیرا ما برای برد در این بازی زحمت کشیدیم. انتظار ما این است که حریف حرف های دور از انصاف نزند و هر چه رقم خورد نیز در مستطیل سبز بود و ما فوتبالی ذوب آهن را شکست دادیم.

مجدمی بیان کرد: داوری هم مشکلی نداشت و سوتی به سود تیم نفت یا به ضرر ذوب آهن زده نشد و اگر قرار بود سوتی به سود ما زده شود، باید در بازی رفت با ذوب آهن یا دیدار با نساجی و آلومینیوم این اتفاق برای ما رقم می خورد. ما در تمام این بازی ها از داوری ضرر کردیم و البته معتقدیم که اشتباهات داوری جزیی از بازی است. در هر صورت ذوب آهن نباید تهمت بزند.

پیشنهاد مطالعه:  توضیحات خوش‌خبر در مورد برنامه‌های تیم ملی والیبال/ کاپیتانهم آمد

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صعود تراکتور به رده دوم جدول با برتری در خانه گل‌گهر + جدول

خبرگزاری پیام امروز مطالب مرتبط: مأموریت حفظ صدرنشینی استقلال در قزوین/ پرسپولیس با نفت برمی‌گردد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم