جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی منصوب شد

به گزارش خبرگزاری مهر، وزیر کشور با صدور حکمی سید هادی طباطبایی را به‌عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی منصوب کرد.

در حکم احمد وحیدی آمده است: بنا به پیشنهاد استاندار خراسان رضوی و نظر به سوابق، تجربه علمی و عملی جنابعالی به موجب این حکم شما را به مدت چهار سال به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی آن استان منصوب می‌کنم.

در ادامه این حکم آمده است: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و مفاد بیانیه گام دوم انقلاب و مبتنی بر قوانین، ضوابط، مقررات و اسناد قانونی، شایسته است در جهت اجرای دقیق و هوشمندانه اهداف و سیاست‌ها در سطح استان، اهتمام لازم را مبذول دارید.

وزیر کشور در این ابلاغ تاکید کرد: انتظار می‌رود در جهت تحقق سیاست‌های دولت، با روحیه انقلابی، پاک‌دستی، قانون‌گرایی و فسادستیزی و التزام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره‌گشایی از مشکلات مردم، تحقق عدالت، پیشرفت و رفع فقر و تبعیض با بهره‌گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص اهتمام داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه:  ۳۰۰هزار تاکسی در صف نوسازی

سید هادی طباطبایی از چهارم آذر ماه سال گذشته با حکم استاندار خراسان رضوی به‌عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی فعالیت می‌کرد.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صادق محصولی خودش تایید کند ثروتمند است /گفته می شود او به ساخت و ساز ورود کرده است

بهروز نعمتی، نماینده ادوار مجلس در بخشی از گفتگوی خود با خبرگزاری خبرآنلاین، درباره تلاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم