جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

مقابله با سرقت را با جدیت پیگیری می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حمید هداوند جانشین رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه سرقت به شدت امنیت و آرامش و مهم‌تر از آن احساس امنیت شهروندان را به مخاطره می‌اندازد، گفت: وقوع یک مورد سرقت هر چند کوچک (سرقت خرد) در یک منطقه می‌تواند امنیت ذهنی و روانی آن منطقه را تا مدت‌ها با چالش مواجه می‌سازد. از این رو باید تلاش نمائیم که تا حد امکان با گشت‌های محسوس و نامحسوس از وقوع این پدیده ناخوشایند جلوگیری نمائیم.

وی افزود: لازم است شهروندان گرامی تلاش نمایند که با رعایت اصول پیشگیرانه امکان دسترسی آسان سارقان را محدود و محصور نمایند؛ چرا که رعایت اصول پیشگیرانه می‌تواند تا حد بسیاری مانع از وقوع برخی جرایم از جمله سرقت شود.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ عنوان داشت: استفاده از قفل‌های استاندارد و در جریان گذاشتن همسایه‌ها و افراد معتمد و استفاده از چراغ‌های تایمر دار می‌تواند در جلوگیری از سرقت تأثیر بسزایی داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه:  عکس | کشاورزی مُسن‌ ترین مرد لرستان در ۱۴۰ سالگی

سردار هداوند خاطرنشان کرد: در این ایام که در حقیقت ایام تفرج و استراحت است باید با تلاشی مضاعف و دوچندان سعی نمائیم که کوچک‌ترین خللی در امنیت و آرامش آن‌ها وارد نشود؛ چرا که مردم به اطمینان بودن ما به راحتی به سفر می‌روند.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

ببینید | آواز خواندن محسن تنابنده در پشت صحنه یک سریال به سبک بندری

شاهگوش یک مجموعه‌ای نمایشی در ۲۸ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی داوود میرباقری تولید شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم