ممنوعیت ورود به دانشگاه صنعتی شریف تا ۴ روز آینده

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد که در روزهای برگزاری کنکور سراسری ورود دانشجویان و کارکنان به این دانشگاه ممنوع است.

به گزارش ایسنا، بر این اساس دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرده که باتوجه به برگزاری کنکور سراسری طی روزهای چهارشنبه ۸ تیرماه تا شنبه ۱۱ تیر ماه، ورود تمامی دانشجویان و کارکنان به پردیس اصلی دانشگاه در این روزها ممنوع است.

 آن دسته از امتحانات پایانی دانشجویان که در ساعت ۹ صبح روزهای یاد شده برنامه‌ریزی شده‌اند، طبق اعلام قبلی دانشگاه صنعتی شریف در ساختمان جدید آموزش (خارج از پردیس اصلی) برگزار می‌شوند و ورود به محل این امتحانات از خیابان شهید قاسمی (ضلع شمالی دانشگاه) خواهد بود.

دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرده که فهرست دانشجویانی که در بعداز ظهر روزهای مذکور امتحان پایانی دارند، برای ورود در زمان برگزاری امتحان به پردیس اصلی به حراست دانشگاه اعلام شده است.

همچنین، در شرایط خاص و در صورت لزوم، حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی پس از ساعت ۱۴ و با مکاتبه رئیس دانشکده با معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قابل بررسی است.

بنا بر اعلام دانشگاه صنعتی شریف، کتابخانه این دانشگاه در روزهای برگزاری کنکور سراسری از چهارشنبه ۸ الی شنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱ تعطیل است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

زمان حمله پشه آئدس به انسان + فیلم-پیام امروز

۰۹:۵۲ – ۲۳ تير ۱۴۰۳ علی اصغر زنده دل، متخصص طب سنتی در برنامه تلویزیونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *