موج سینوسی تعداد بیماران کرونایی در گلستان

ایسنا/گلستان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان از افزایش نسبی آمار بیماران بستری کرونایی در این استان نسبت به دیروز خبر داد.

سعید گل فیروزی در گفت و گو با خبرنگاران و اهالی رسانه استان گلستان با اشاره به اینکه کمرنگ شدن بیماری کرونا نباید ما را به سمت بی توجهی به پروتکل های بهداشتی بکشاند، اظهار کرد: همچنان زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، ته یه مناسب و پرهیز از دور همی های غیرضروری توصیه ما به افراد است.

وی با بیان اینکه تعداد بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستانهای اسن در حال حاضر به ۱۹۸ نفر رسیده است، افزود: این آمار نسبت به روز گذشته ۹ نفر افزایش داشته است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با تاکید بر اینکه از میان این تعداد بیماران کرونایی بستری در بخش مراقبت های ویژه ۴۶ نفر است، خاطرنشان کرد: تعداد ۲۸ نفر از این بیماران نیز به دستگاه ونتیلاتور یا همان تنفس مصنوعی متصل هستند.

گل فیروزی با اشاره به اینکه تمامی شهرستانهای استان گلستان بر اساس آخرین رنگ بندی کرونایی در شرایط زرد قرار دارند، ادامه داد: امیدواریم با همکاری مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی مانع از شکل گیری پیک جدید کرونا در ماههای آینده شویم.

انتهای پیام 

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی تهران به ۱۴۳ می‌رسد-پیام امروز

۱۰:۴۹ – ۱۴ تير ۱۴۰۳ از روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *