پنج شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

میزبانی ضعیف تایلند از مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا

امکاناتی که تایلند به عنوان میزبان مسابقات قهرمانی والیبال نوجوان دختر آسیا در نظر گرفته است از کیفیت لازم برخوردار نیست.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از تایلند، مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا از ۱۶ تا ۲۳ خرداد با حضور ۱۱ تیم در شهر ناخون پاتوم تایلند برگزار می‌شود.

امکاناتی که کشور میزبان برای این رقابت‌ها در نظر گرفته است کیفیت لازم را ندارد در حالی که می‌توانست با برنامه‌ریزی شرایط بهتری را برای تیم‌های شرکت کننده فراهم کند.‌

سالن‌های تمرینی این شهر از نظر نور، کف‌پوش، سیستم سرمایشی و تهویه وضعیت خوبی ندارد. برای روشنایی سالن در سقف لامپ‌های مهتابی نصب شده که تعداد زیادی از آنها سوخته و تعویض نشده است. سیستم سرمایشی سالن هم چند پنکه است که تاثیری در خنکی محیط ندارد.

میزبانی ضعیف تایلند از مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا

از طرف دیگر کف‌پوش سالن پارکت چوبی است و کیفیت ندارد و از استاندارد لازم برخوردار نیست. سرویس‌های بهداشتی هم به علت نظافت نامناسب قابلیت استفاده ندارد و عملا تمرین والیبالیست‌ها در شرایط سختی برگزار می‌شود.

پیشنهاد مطالعه:  واکنش کارپین به غیبت اجباری محبی در نخستین بازیروستوف

میزبانی نامناسب تایلندی‌ها فقط مختص سالن تمرین نیست بلکه اتوبوس‌هایی که برای جابجایی وررشکاران در نظر گرفته شده قدیمی و گرم است. همین موضوع رفت و آمد در هوای گرم ناخون پاتوم را سخت کرده است.

با توجه به اهمیتی که کنقدراسیون والیبال آسیا به رده‌های پایه می‌دهد انتظار این بود که کشور میزبان هم توجه بیشتری داشته باشد و امکانات بهتری را فراهم کند.

میزبانی ضعیف تایلند از مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

والیبالیست‌های ژاپنی دست به دعا شدند + عکس

خبرگزاری پیام امروز مطالب مرتبط: مسابقات کشتی سنتی افغانستانی های مقیم ایران ملی‌پوش هندبال: خوشحالم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم