جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به کرونا مبتلا شد

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) اعلام کرد نتیجه آزمایش کرونای «نفتالی بنت» مثبت شده است. بر اساس این بیانیه، حال وی خوب است و به کار از خانه ادامه خواهد داد.

ابتلای نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به کرونا در حالی است که وی روز یکشنبه در یک کنفرانس خبری با «آنتونی بلینکن» وزیر امور خارجه آمریکا شرکت کرد.

بلینکن که برای نشستی با حضور کشورهای عضو توافقات عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی به فلسطین اشغالی سفر کرده، دیروز در نشست خبری با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و همچنین در نشستی جداگانه با «یائیر لاپید» همتای خود در این رژیم، ادعاها علیه ایران را تکرار کرد.

دیشب نشستی با مشارکت چهار کشور عربی مصر، امارات، بحرین و مغرب به‌علاوه آمریکا به ریاست یائیر لاپید وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در نقب در فلسطین اشغالی آغاز شد. گروه‌های فلسطینی با محکوم کردن برگزاری این اجلاس تأکید کردند که دیدار شش جانبه عربی-آمریکایی و اسرائیلی در نقب را محکوم و بر مخالفت قاطعانه با تمامی اشکال سازش تأکید می‌کنند. این گروه‌ها تأکید کردند که این دیدار تنها به نفع رژیم اشغالگر است و رفتار وزرای خارجه عرب با مواضع و منافع امت عربی مبنی بر مخالفت با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، در تضاد است.

پیشنهاد مطالعه:  بازدید خداییان از گمرک سلفچگان/ دستور تعیین تکلیف خودروهایلوکس

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

شهرخبر – اصولگراها دست پایداری را خواندند و دیگر منتظرش نمی‌مانند

فروش کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – بالاترین تلفات روسیه در جنگ از زمان سقوط باخموت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم