شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

نظارت بر تامین و عرضه دارو و کالاهای اساسی قاطع تر باشد

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خواستار صدور دستور رییس جمهور برای نظارت بر تامین و ذخیره دارو و کالاهای اساسی شد.

به گزارش ایسنا، جلیل میرمحمدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری به رئیس جمهور، گفت: گرانی های سرسام آور دارو و کالاهای اساسی طی ماه های اخیر به جز سردرگمی دولتمردان در نظارت جدی و قاطع بر بازار دارو و کالاهای اساسی هیچ توجیهی ندارد. فشار گرانی ناشی از عدم نظارت دولت بر شانه مستضعفان و محرومان جامعه تحمیل می شود که نوعی حق الناس است.

وی تاکید کرد که رییس جمهور دستور دهد نظارت بر تامین و ذخیره دارو و کالاهای اساسی قاطع تر، جدی تر و به روزتر انجام شود تا زحمات شبانه روزی دولت و شخص رییس جمهور کم اثر نشود.

میرمحمدی در تذکر دیگری به وزیر نیرو گفت: با وجود نزدیک شدن به فصل گرما و کمبود شدید آب شرب در تفت و میبد هنوز مصوبات اخیر سفر رییس جمهوری برای ساخت مخازن ذخیره آب شهرستان های تفت و روستاهای آن و تجهیز ۷ حلقه چاه و ساخت مخزن ذخیره آب در میبد اجرایی نشده که جای نگرانی و گلایه دارد، مجددا دستور دهید اقدام عملیاتی صورت گیرد.

پیشنهاد مطالعه:  ۵ میلیون مهاجر افغان در ایران حضور دارند

وی در تذکری دیگر به وزرای کشور و جهاد کشاورزی اظهار کرد: شهر تفت به عنوان باغ شهر استان طی ۳ سال گذشته دچار آسیب محصولات کشاورزی به دلیل سرمازدگی شده است بنابراین ضرورت دارد دستور دهید از محل اعتبارات بحران و جهاد کشاورزی خسارات این افراد پرداخت شود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

چرا آموزش‌و‌پرورش به رای دیوان عدالت درباره "ابطال شرط سنی ۲۲ سال" برای دانشگاه فرهنگیان تمکین نکرد؟!

خرید کارخانه مطالب مرتبط: بیماری های گوارشی بیشترین دلیل مراجعات نوروزی در جاده‌ها/لزوم نظارت بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم