جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

نظارت شبانه‌روزی دژبانی و انضباط شهری در بهشت زهرا/گل‌های دزدیده شده جایگزین می‌شود

علی رغم زحمات شبانه روزی نیروهای خدوم بهشت حضرت زهرا(س) برای ارائه خدمت به خانواده‌های داغدار و زائران گلزار مطهر شهدا، گاه شاهد رویدادهای ناگواری از سوی برخی متعرضین به این آرامستان هستیم.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا، در روزهای گذشته عکس ها و ویدئوهایی درباره سرقت گل از بهشت حضرت زهرا (س) در فضای مجازی منتشر شده است و برخی رسانه‌های معاند به صورت پررنگ به این موضوع دامن زده‌اند.

در دوره جدید مدیریت شهری، علاوه بر افزایش نظارت شبانه‌روزی نیروهای دژبان و انضباط شهری، و افزایش تعداد دوربین‌های مداربسته، شهردار شب نیز در این مجموعه دایر شده و نیروهای ویژه سازمان بهشت حضرت زهرا(س) برای جلوگیری از سرقت‌های خرد و پاره‌ای قانون شکنی‌ها به صورت ۲۴ساعته تلاش می‌کنند.

با این حال با وجود این نظارت‌ها و افزایش نیروهای حفاظت فیزیکی، باید پذیرفت که به دلیل مساحت ۵۵۰هکتاری سازمان محدودیت در نیروهای دژبان و حفاظت، امکان بروز سرقت‌های خرد دور از ذهن نیست.

پیشنهاد مطالعه:  تکذیب اخبار جدید در مورد دستگیری قاتلان "داریوشمهرجویی"

متاسفانه علی رغم زحمات شبانه روزی نیروهای خدوم بهشت حضرت زهرا(س) برای ارائه خدمت بی منت به خانواده‌های داغدار و زائران گلزار مطهر شهدا، گاه شاهد رویدادهای ناگواری از سوی برخی متعرضین به این آرامستان هستیم که برای نیروهای دژبانی، انضباط شهری و… که مانع از سرقت های خرد و بی‌نظمی‌ها و قانون‌شکنی‌ها می‌شوند، ایجاد می‌شود.

سازمان بهشت حضرت زهرا(س) تلاش می‌کند در صورت بروز سرقت‌های خرد که عمدتا سرقت گل از مقابر مومنان است، در اولین فرصت این گل‌ها را جایگزین سازد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

صادق محصولی خودش تایید کند ثروتمند است /گفته می شود او به ساخت و ساز ورود کرده است

بهروز نعمتی، نماینده ادوار مجلس در بخشی از گفتگوی خود با خبرگزاری خبرآنلاین، درباره تلاش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم