یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

نقش مهم اقتصاد و دارایی در تحقق شعار سال

ایسنا/قم مشاور وزیر اقتصاد در قم از نقش مهم اداره‌کل امور اقتصاد و دارایی در تحقق شعار سال خبرداد.

حجت الاسلام سعید فراهانی فرد در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید امور اقتصاد و دارایی استان قم که امروز در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد، با تاکید بر ضرورت استفاده از اقتصاد اسلامی در بدنه مدیریت استان، تصریح کرد: تعداد زیادی از فارغ التحصیلان دانشگاهی قم آشنایی قابل قبولی در خصوص اقتصاد اسلامی در مباحث مربوط به بیمه، بازار بورس، بانک، مالیات، گمرک و غیره دارند که لازم است از توان علمی این افراد در بدنه مدیریت و تصمیم گیری محلی و ملی استفاده درستی شود.

وی با اشاره به رویکرد اقتصادی مقام معظم رهبری در انتخاب شعار سال، بیان داشت: در رابطه با تحقق شعار سال امور اقتصاد و دارایی و زیرمجموعه های آن نقش بسیار مهمی دارند.

مشاور وزیر اقتصاد در استان قم گفت: هم اکنون بیش از ۱۰۰ تحصیل کرده دکتری اقتصاد اسلامی در استان قم وجود دارند که می توان از ظرفیت علمی آنها در دو سطح ملی و استانی استفاده کرد و تصمیمات اقتصادی کاملا منطبق با نگاه دینی و اسلامی انجام بگیرد.

پیشنهاد مطالعه:  با هوش مصنوعی نظارت بر تاکسیرانان دقیق‌تر می‌شود

وی تاکید کرد: دانشگاه قم بعنوان یکی از دانشگاه های مادر کشور توانایی و ظرفیت بالایی در تدوین پایان نامه های دانشگاهی با هدف بررسی و ارائه راهکار جهت حل بخشی از مشکلات و چالش های اقتصادی کشور دارد.   

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

کاهش ۳۸ درصدی صادرات نفت ونزوئلا

خرید کارخانه مطالب مرتبط: شهرخبر – خبر مهم وزیر جدید درباره جذب ۱۱ هزار نیروی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم