جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

نوروز فرصت از دست رفته برای تبدیل تهران به مقصد گردشگران

رییس کمیته گردشگری شورای شهر تهران بر لزوم استفاده از ظرفیت نوروز جهت جذب گردشگر برای شهر تهران تاکید کرد و گفت: به علت نداشتن برنامه ای مناسب، تمام بار گردشگری شهر تهران بر دوش ۳ مجموعه برج میلاد، دریاچه شهدای خلیج فارس و اراضی عباس آباد افتاده است.

به گزارش ایسنا سید احمد علوی، عضو شورای شهر تهران و رییس کمیته گردشگری این شورا با حضور در مجموعه برج میلاد از جشنواره نوروزی و همچنین بخش های مختلف این مجموعه گردشگری بازدید کرد.

علوی ضمن تقدیر از مدیریت برج میلاد برای اجرای برنامه های متنوع و شاد برای ایام نوروز گفت: امروز بسیار خوشحالیم که بعد از چندین ماه مجموعه برج میلاد میزبان گردشگران است و این مجموعه دوباره فعالیت های گردشگری و فرهنگی خود را پس از ۲ سال سخت محدودیت های کرونایی، شروع کرده و امروز به مقصد گردشگری مسافران تبدیل شده است.

وی ضمن تقدیر از عملکرد مدیران و کارکنان مجموعه برج میلاد ادامه داد: استقبال گردشگران از مجموعه هایی همچون برج میلاد، اراضی عباس آباد، دریاچه شهدای خلیج فارس نشان می دهد که گردشگری پایتخت هنوز جای کار دارد و باید برای سال های آینده برنامه ریزی های گسترده تری برای میزبانی از مسافران نوروزی پایتخت کرد.

پیشنهاد مطالعه:  املاک منطقه 22 | پیش خرید آپارتمان در منطقه 22

رییس کمیته گردشگری شورای شهر تهران با اشاره به ازدحام و صف طولانی گردشگران در برج میلاد گفت: امکانات این مجموعه مانند آسانسور و سایر تجهیزات جهت بازدید همزمان این تعداد گردشگر، مهیا نیست و خود برج هم دارای ظرفیتی محدود است، لذا با استقبال گردشگران تشکیل صف طولانی قابل انتظار بود.

علوی با بیان اینکه متاسفانه برنامه ریزی مناسبی برای حضور گردشگران در سایر اماکن گردشگری شهر تهران نشده است، تاکید کرد: همین موضوع موجب شده تا گردشگران از مجموعه های مدیریت شهری تنها از ۳ مجموعه برج میلاد، اراضی عباس آباد و دریاچه شهدای خلیج فارس استقبال کنند.

وی ادامه داد: پیش از این در تذکری در صحن شورای شهر و همچنین در صحبت با مدیران شهرداری نسبت به لزوم برنامه ریزی دقیق برای آماده سازی اماکن گردشگری در دوران پساکرونا و نوروز ۱۴۰۱ تاکید کرده بودیم.

رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران بر لزوم برنامه ریزی دقیق برای نوروز ۱۴۰۲ از همین امروز تاکید کرد و یادآور شد: نوروز فرصت مناسبی برای حضور گردشگران در تهران است و استقبال از برج میلاد نشان داد با برنامه ریزی می توان سایر اماکن تفریحی و گردشگری را به مقصد گردشگران تبدیل کرد.

پیشنهاد مطالعه:  عجیب ولی واقعی/ نهنگ‌های قاتل باهوش‌تر شده‌اند؟

بنا بر اعلام روابط عمومی شهرداری تهران، وی با اشاره به حضور مسافرانی از اقصی نقاط کشور در تهران برای ایام نوروز ۱۴۰۱ خاطر نشان ساخت: برای روزهای باقیمانده از نوروز نیز می توان برنامه ریزی داشت و اماکن تفریحی و گردشگری را آماده میزبانی از گردشگران کنیم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

ببینید | آواز خواندن محسن تنابنده در پشت صحنه یک سریال به سبک بندری

شاهگوش یک مجموعه‌ای نمایشی در ۲۸ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی داوود میرباقری تولید شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم