چهارشنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۲
تازه ها
سئوکار حرفه ای در تهران

ویژگی های بهترین سئو کار و یا متخصص سئو

زمانی که تصمیم می گیرد یک سئو کار یا متخصص و کارشناس سئو برای سایت خود استخدام کنید باید به نکاتی توجه کنید. مهم نیست که شرکت شما با چه وسعتی در حال انجام فعالیت است، مهم این است که ترافیک سایت شما چقدر است. مهمترین ویژگی های یک سئوکار در ۲۰۲۳ همان چیزی است که شما باید در استخدام یک کارشناس سئو برای بهبود رتبه سایت خود به آن توجه کنید.

اگر سایت شما ترافیک ارگانیک چشمگیر را در طول روز یا ماه تجربه نمی کند، باید به فکر استخدام یک متخصص سئو باشید. زمانی که یک سئوکار را استخدام می کنید، مطمئنا در تلاش برای رونق کسب و کار خود هستید. در هر حال استخدام یک متخصص seo بهترین گزینه است اگر به اندازه کافی خودتان صلاحیت بهینه سازی سایتتان را ندارید.

اگر صاحب کسب و کار هستید و میخواهید برای دیده شدن بیشتر در گوگل که در نهایت منجر به افزایش فروش میگردد به رتبه های برتر صعود کنید و چنانچه در خصوص سئو سایت دانش و تجربه کافی ندارید توصیه میشود به هیچ وجه حتی با مشاهده یه دوره آموزشی اقدام به بهینه سازی و seo سایت نکنید زیرا به جهت نداشتن تجربه کافی مشکلاتی را برای سایت خود ایجاد میکنید که رفع آنها توسط متخصص و کارشناس سئو هم زمانبر هست و هم هزینه بر. لذا درخواست میکنیم همچون سایر امور، کار را به کاردان بسپارید.

یکی از متخصص سئو seo که بیش از ۵ سال سابقه فعالیت مستمر دارد و چندین پروژه و سایت را با موفقیت انجام داده است مهندس حسین محبی است. چنانچه قصد دارید کسب و کار خود را در فضای آنلاین و وب سایت توسعه دهید و یا در ابتدای کار هستید حتما از خدمات رضایت بخش ایشان استفاده نمایید و مطمئن باشید در رتبه های برتر گوگل حضور پیدا خواهید کرد.

جهت برقراری ارتباط با متخصص حرفه ای سئو در تلگرام به آی دی HMHBSEO@ پیام داده و یا در واتساپ به شماره ۰۹۳۰۹۱۸۹۹۷۹ پیام ارسال نمایید. موفق باشید

در این مقاله، می توانید با نکات و ویژگی های مورد نیاز یک کارشناس سئو آشنا شوید.

۸ مهارتی که یک سئوکار باید داشته باشد.

 1. تجربه مناسب کارشناس سئو
 2. امکان استفاده از ابزارهای مورد نیاز
 3. دانش بازاریابی
 4. مهارت های ارتباطی
 5. توانایی های فنی و فناوری
 6. تفکر انتقادی
 7. توسعه تجربه کاربری
 8. تحلیل اطلاعات

مهمترین ویژگی های سئوکار در ۲۰۲۳

۱ – تجربه مناسب کارشناس سئو یا سئوکار

شاید شما تصور کنید که سئو کاری است که هر کسی قادر به انجام آن می باشد، اما اینطور نیست. در سئو الگوریتم هایی وجود دارد که متخصصان سئو باید آنها را فرا بگیرند.

پیشنهاد مطالعه:  طراحی UI چیست؟

برای هر شغلی تجربه از ضروریات است، پس برای سئو هم اینگونه می باشد.

همه ی استراتژی های سئو، هدف های برنامه ریزی شده ماهانه و سالانه و به روزرسانی در الگوریتم های ارائه شده توسط موتورهای جستجو بخش هایی از کارهای یک متخصص سئو است.

زمانی که می خواهید یک متخصص سئو را استخدام کنید اکر تجربه کافی داشته باشد، وب سایت شما می تواند به بهترین نحود بهینه سازی شود. پس در استخدام یک متخصص سئو حتما به تجربه و رزومه کاری آن توجه کنید.

۲ – امکان استفاده از ابزارهای مورد نیاز سئو

ابزارهایی که برای سئو بسیار ضروری است و سئوکار شما باید در استفاده از آنها توانایی داشته باشد به شرح زیر است:

۱SEMrush

در این ابزار می توانید کلمات کلیدی خود و میزان رقابتی که در آن وجود دارد، را پیدا کنید.

همچنین می توانید سایت رقیب خود را از نظر میزان ترافیک، کلمات کلیدی و … بررسی کنید. در پست مربوط به کار با ابزار سمراش به طور مفصل توضیح داده ایم.

تقریباً هر صاحب وب سایت و متخصص سئو از SEMrush برای پیگیری وضعیت وب سایت، صفحات و همچنین برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و سطح سختی آن استفاده می کند.

۲ – Ahrefs

ابزار شناخته شده و ترجیحی دیگر Ahrefs است.  با استفاده از این ابزار می توانید ممیزی سایت و تحلیل بک لینک Ahrefs را دنبال کنید. علاوه بر آن، برای تحقیق کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل رقابت به طور همزمان کاربردی است.

۳Screaming Frog SEO Spider

Screaming Frog SEO Spider برای تگ های توضیحات متا، لینک های وب سایت، عنوان، تصاویر و بسیاری از جایگزین های مختلف استفاده می شود. نسخه های مختلفی از این برنامه وجود دارد که شما می خواهید از آن استفاده کنید. می توانید به گزینه ها نگاه کنید و بهترین را برای وب سایت خود انتخاب نمائید.

(ویژگی های یک سئوکار)

۴ – سئو پروفایلر

SEOprofiler  به دلیل قیمت ارزان تر از SEMrush و Ahrefs شناخته شده است. هنگامی که می خواهید از ابزارها و ویژگی های غیررایگان که در SEMrush و Ahrefs  است استفاده کنید، می توانید این کار را با قیمت مناسب تری در SEOprofiler انجام دهید.

۵ – Google search consol

گوگل سرچ کنسول یک ابزار رایگان است که توسط گوگل تهیه شده است. در ابتدا نام آن google webmaster tools بود ولی در سال ۲۰۱۵ به google search consol تغییر نام داد.

از این ابزار برای کنترل و حل مشکلات احتمالی در وب سایت در نتایج جستجو استفاده کرد.

در واقع با اطمینان می شود گفت که هر کارشناس سئویی باید آن را بداند و سایت خود را در آن ثبت کند.

۶ – moz.com

پیشنهاد مطالعه:  سفارش سایت وردپرس

سایت moz از بهترین سامانه در بهینه سازی نرخ تبدیل در دنیاست. یک راهنمای فوق العاده برای یک سئوکار که می تواند باعث افزایش ترافیک سایت شود.

Moz به یک متخصص سئو کمک می کند مهارت های بازاریابی خود را بهبود ببخشد.

moz یک ابزار همه کاره برای یک متخصص سئو است.

با آن می توان به جستجوی لینک ها، جستجوی کلمات کلیدی و بررسی رتبه پرداخت.

ابزارهای مورد نیاز که در بالا مشاهده می کنید برای یک متخصص سئو ضروری است. شخصی که قرار است با او کار کنید باید ابزارهایی را که برای شما فهرست کرده ایم بداند. همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد هر ابزار می توانید اطلاعات دقیق تری را برای هر ابزار جستجو کنید.

۳ – دانش بازاریابی

دانش بازاریابی به شما این امکان را می دهد که مخاطبان هدف را مستقیماً تعیین کنید و با توجه به تحلیل هایی که انجام داده اید محتوا ایجاد کنید.

زمانی که یک متخصص سئو در زمینه بازاریابی اطلاعات داشته باشد، می توانید نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدهای کسب و کار خود را بشناسید.

با توجه به این تجزیه و تحلیل، شما قادر خواهید بود بدانید که چه چیزی را باید بهبود بخشید و چگونه می توانید بهتر از رقبای خود در بازار باشید.

به همین دلیل، زمانی که متخصص سئو که می خواهید استخدام کنید، دانش بازاریابی محتوا و بازاریابی رسانه های اجتماعی کافی لازم را دارد ، فرصت بسیار خوبی خواهید داشت.

همچنین دانستن جایگاه کسب و کار خود در بازار نیز ضروری است زیرا شما قادر خواهید بود بدانید که چه چیزی را به مشتریان یا کاربران خود در همان زمان ارائه دهید.

کارشناسان سئو که دانش کافی در مورد بازاریابی دیجیتال را ندارند، نمی توانند مهم ترین نکات در کسب و کار شما را بیابند.

برای داشتن وب سایت موثرتر می توانید به دانش متخصص سئو در زمینه بازاریابی توجه کنید. به این ترتیب می توانید مستقیماً به مشکلات بازاریابی در وب سایت خود نیز پی ببرید.

۴ –  مهارت های ارتباطی

مهارت های ارتباطی برای هر کسب و کاری بسیار مهم است و شرکت های بزرگ تست های ارتباطی و سوالاتی را در مصاحبه های شغلی در رابطه با مهارت های ارتباطی می پرسند.

برای استخدام کارشناس سئو هم شما باید مطمئن شوید که مهارت های ارتباطی لازم را دارد.

اگر کارشناس سئو شما پیام شما را به درستی درک نکند و باتوجه به پیام هایی که ارسال کردید به شما پاسخ مناسب ندهد، نمی توانید تجربه ارتباطی موفقی را با او داشته باشید.

مصاحبه های ارتباطی برندهای شناخته شده می تواند به شما در استخدام یک سئوکار حرفه ای کمک کند.

۵ –  توانایی های فنی و فناوری

یکی از مهمترین ویژگی های متخصصان سئو توانایی های فنی و تکنولوژیکی است. دانش انها باید در دنیای اینترنت بسیار بیشتر از دیگران باشد.

پیشنهاد مطالعه:  سه سوت وب ارائه‌دهنده خدمات سئو سایت در کرج

سئو کار حرفه ای باید بداند چگونه از شبکه های اجتماعی، برنامه های کاربردی و ترجیحی و ابزارهای گوگل استفاده کند.

۶ –  تفکر انتقادی

تفکر انتقادی یعنی درست اندیشیدن برای یافتن آگاهی قابل اعتماد در جهان. تفکر انتقادی شامل فرآیندهای ذهنی تشخیص، تحلیل و ارزیابی داده ها است.

هرچیزی در دنیای اینترنت قابل تغییر است و تکنولوژی هم هرروز در حال تغییر می باشد و همراهی با این تغییرات بسیار ضروری است.

یک متخصص سئو باید توانایی این را داشته باشد که با چیزهای جدیدی که قرار است در آینده با آنها روبرو شود همگام باشد.

این یک ضرورت برای سلامت وب سایت شما است.

۷ –  توسعه تجربه کاربری

داشتن دانش در مورد تجربه کاربری به طور مستقیم بر رتبه بندی سایت شما تاثیر می گذارد. اگر سئوکار حرفه ای شما در زمینه تجربه کاربری دانش لازم را داشته باشد، مطمئن باشید هرروز ترافیک بیشتری دریافت می کنید، تعداد بازدیدکنندگان و کلیلک های ارگانیک شما افزایش می یابد زیرا شما یک سایت مورد پسند کاربر را طراحی کرده اید.

همچنین اگر شما یک تجربه کاربری مناسب را برای سایت خود فراهم کنید نرخ پرش را کاهش داده اید و مطمئنا این یک استراتژی سئو عالی برای سایت شما است.

همانطور که در بالا می بینید، تجربه کاربری به طور قابل توجهی برای وب سایت شما حیاتی است و باید بدانید که متخصص سئوی که می خواهید استخدام کنید، دانش کافی در مورد ارائه و توسعه تجربه کاربری برای سایت و صفحات شما خواهد داشت.

۸ – تحلیل اطلاعات

متخصص سئو باید بتواند داده ها را به خوبی تحلیل کند، و از آنها در روند بهبود سئو سایت استفاده کند. این یک فرصت است تا شما از رقبای خود جلوتر روید.

اگر سئوکاری که استخدام کرده اید توانایی تجزیه و تحلیل اطلاعات را داشته باشد، می توانید تاثیرات مستقیم را در رتبه بندی سایت خود ببینید.

سوالاتی که می توانید در زمان استخدام یک سئو کار متخصص بپرسید؟

 1. از چه استراتژی برای بهینه سازی سایت استفاده می کنید؟
 2. چگونه می توان یک محتوا را بهینه سازی کرد؟
 3. نقش رسانه های اجتماعی در سئو چیست؟
 4. چگونه می توانید مخاطبان هدف وب سایت را شناسایی کنید؟
 5. از کدام ابزار سئو می توانید استفاده کنید؟
 6. کلمات کلیدی مناسب برای وب سایت خود را بخواهید.

بیش از ۲۰۰ عامل بر سئو شما تاثیر می گذارد اگر قصد این را دارید که همه انها را انجام دهید چگونه ممکن است این کار را انجام دهید؟

چه کسب و کار شما کوچک باشد یا بزرگ

اگر برای فروش یا بازاریابی به ترافیک وب سایت متکی هستید، یا باید به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و ۲۰۰ عامل موثر بر سئو مسلط باشید یا باید یک متخصص سئو استخدام کنید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم با توجه به ویژگی هایی که اورده شد یک متخصص سئو را استخدام کنید. پیشنهاد ما برای یک مشاوره عالی و رایگان مهندس حسین محبی است که میتوانید با یک پیام به تلگرام و واتساپ (۰۹۳۰۹۱۸۹۹۷۹) با ایشان ارتباط برقرار نمایید. 

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

مدیریت حجم ترافیک بالا در سایت های وردپرسی

۳. از CDN برای پردازش اطلاعات استفاده کنید حالا دیگر فرقی نمی‌کند که سرور یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم