شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

کرونا در اردبیل روی سراشیبی شکننده/۳۱ بیمار بدحال هستند

علی محمدیان اردی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت نسبتاً پایداری را در استان شاهد هستیم، اظهار کرد: با توجه به تعطیلات نوروزی، نگرانی از بابت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام عید و افزایش تدریجی موارد ابتلاء به بیماری شود.

وی افزود: از شهروندان درخواست می‌کنیم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی مدیریت خوبی داشته باشند تا شاهد افزایش موارد بیماری و افزایش محدودیت‌ها نباشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل به تشریح آخرین وضعیت شیوع بیماری در استان اردبیل پرداخت و اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بهبود یافتگان کرونایی به هفت نفر رسیده و وضعیت شیوع کرونا در استان همچنان در وضعیت زرد و آبی قرار دارد.

محمدیان تصریح کرد: تعداد کل بستری‌های موجود کرونایی نیز به ۶۸ بیمار رسیده و در ۲۴ ساعته گذشته بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده‌های داغدار کرونایی از فوت یک بیمار جدید کرونایی در استان خبر داد و تصریح کرد: ۳۱ بیمار بدحال کرونایی نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند و از حال عمومی مناسبی برخوردار نیستند.

پیشنهاد مطالعه:  کشف ۸۹ قبضه سلاح غیرمجاز/اجرای طرح ضربتی عملیاتمشترک

وی ادامه داد: هم اکنون شهرستان‌های اردبیل، خلخال، سرعین، نیر، اصلاندوز، بیله سوار، کوثر، گرمی و نمین در وضعیت زرد و شهرستانهای پارس آباد و مشگین‌شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

چرا آموزش‌و‌پرورش به رای دیوان عدالت درباره "ابطال شرط سنی ۲۲ سال" برای دانشگاه فرهنگیان تمکین نکرد؟!

خرید کارخانه مطالب مرتبط: بیماری های گوارشی بیشترین دلیل مراجعات نوروزی در جاده‌ها/لزوم نظارت بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم