یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
سئوکار حرفه ای در تهران

کشف بیش از ۳۷۶۹ میلیارد ریال جرایم اقتصادی در ۲۴ ساعت گذشته

رئیس قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی(امین) از کشف بیش از سه هزار و ۷۶۹ میلیارد ریال انواع جرایم اقتصادی طی ۲۴ ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار سهراب بهرامی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی طی ۲۴ ساعت گذشته با تقاطع گیری اطلاعاتی و عملیاتی هدفمند موفق شدند انواع کالاهای قاچاق، احتکار کالا و همچنین در بررسی های اسنادی و میدانی چندین فقره زمین خواری و سایر جرایم اقتصادی را کشف نمایند.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کشفیات مذکور را بیش از ۳ هزار و ۷۶۹ میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این راستا ۱۱۴ دستگاه خودرو توقیف و متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و خودروها روانه پارکینگ شدند.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار بهرامی در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از هموطنان که کمک شایانی در شناسایی و کشف انواع جرایم اقتصادی دارند، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه جرایم اقتصادی، بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

پیشنهاد مطالعه:  فیلم| ادب مرد بِه ز دولت اوست/ آقای تاج این چه طرز صحبت کردناست؟!

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی ریخته گری

حتما ببینید

دفاع تمام قد از لایحه عفاف و حجاب /قوه قضاییه و مجلس با هماهنگی بالا کار را جلو بردند /اطلاعات غیردقیق از این مصوبه منتشر می‌شود

مهدی باقری نماینده زنجان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جو دوسر پرک از کجا بخرم