افزایش سرویس‌دهی خط ۵ مترو برای مسابقه فوتبال استقلال و شهر خودرو

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش سرویس‌دهی خط ۵ به تماشاگران مسابقه فوتبال استقلال و شهر خودرو برای امروز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش ایسنا، احسان حامدمقدم با اشاره به اینکه زمان فعالیت خطوط متروی تهران و حومه تا ساعت ۲۲ است، گفت: امروز به دلیل برگزاری مسابقه فوتبال در ورزشگاه آزادی دو قطار فوق‌العاده اعزام خواهد شد.

وی افزود: آخرین قطار خط ۵ از مبدأ ایستگاه گلشهر در ساعت ۲۲:۵۰ به ایستگاه ورزشگاه آزادی می‌رسد که مقرر شده است تا با نظارت مسئول ایستگاه ورزشگاه آزادی و با هماهنگی مرکز کنترل ترافیک، در صورت نیاز چند دقیقه بیشتر در این ایستگاه توقف داشته باشد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه تصریح کرد: به‌منظور رفاه حال تماشاگران مسابقه فوتبال استقلال و شهر خودرو  و تسهیل در رفت آمد آنها، دو قطار فوق‌العاده در ساعت ۲۳:۱۵ از مبدأ ایستگاه ورزشگاه آزادی به مقاصد گلشهر و تهران (صادقیه) در نظر گرفته شده است.

بر اساس گزارش سایت شهر، زمان پایان فعالیت خطوط درون‌شهری متروی تهران و حومه ساعت ۲۲ است و تماشاگران پس از رسیدن به ایستگاه صادقیه باید از سایر وسایل حمل‌ونقل عمومی برای رسیدن به مقاصد خود استفاده کنند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

قرارداد تن هاخ با منچستریونایتد تمدید شد-پیام امروز

۱۵:۵۱ – ۱۴ تير ۱۴۰۳ پس از انتشار اخبار غیررسمی مبنی بر تمدید قرارداد اریک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *