امیر سرتیپ حیدری: دستاوردهای نظامی نیروی زمینی خاری در چشمان دشمنان است

امیر سرتیپ حیدری: دستاوردهای نظامی نیروی زمینی خاری در چشمان دشمنان است

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تجهیزات یگان‌های این نیرو به تسلیحات نقطه زن، دورزن و هوشمند، گفت: دستاوردهای نظامی، دفاعی و تسلیحاتی نیروی زمینی ارتش، همچون خاری در چشم دشمنان است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از وضعیت آمادگی دفاعی و توان رزمی عملیاتی تیپ ۳۲۸ متحرک هجومی مریوان، با اشاره به تجهیز یگان‌های نیروی زمینی ارتش به تسلیحات نقطه‌زن، دورزن و هوشمند گفت: امروز دستاوردهای نظامی، دفاعی و تسلیحاتی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچون خاری در چشمان دشمنان قسم خورده این مرز و بوم است.

وی با تأکید بر اینکه یگان‌های نیروی زمینی ارتش همیشه پویا، بالنده و بازدارنده هستند، اظهار کرد: آمادگی بی‌نظیر نیروهای مسلح، حکایت از روحیه و انگیزه مضاعف کارکنان آن‌ در دفاع از خاک این مرز و بوم دارد، به گونه ای که شبانه روز و با تمام وجود برای امنیت این سرزمین تلاش می‌کنند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان پایور این تیپ عنوان کرد: در امتثال اوامر مطاع فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) مبنی بر ارتقاء منزلت اجتماعی و رسیدگی به وضعیت معیشت کارکنان نیروی زمینی، احداث منازل سازمانی به صورت انبوه در دستور کار این نیرو قرار گرفت.
امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش افتخار دارد منازل سازمانی خود را با بهترین نقشه و تجهیزات تهیه و به کارکنان تحویل ‌دهد، تصریح کرد:  با عنایت خداوند و تدابیر حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) هم‌اکنون در ۵۲ نقطه کشور مشغول احداث منازل سازمانی هستیم، این مهم را از مناطق محروم شروع کرده‌ایم، به نحوی که در ایرانشهر و زاهدان به فضل خداوند توانسته‌ایم به تعداد تمامی متقاضیان، منزل سازمانی احداث کنیم که در آستانه تحویل به کارکنان است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با تأکید بر تکریم کارکنان شریف نیروی زمینی گفت: بی‌شک نهضت احداث منازل سازمانی تا رفع نیاز همه یگان‌ها با قدرت ادامه خواهد داشت.
وی  با تأکید بر پیشرفت روزافزون در احداث منازل شخصی خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری نیروی زمینی ارتش این است که کارکنان ارجمند در پایان خدمت با افتخار خود، پس از تحویل منازل سازمانی با احترام وارد خانه شخصی  خود شوند، ما این گونه کارکنان شریف خود را مورد تکریم قرار می‌دهیم.
امیر سرتیپ حیدری در ادامه ضمن دیدار با کارکنان وظیفه، واژه”سربازی” را، زیبا و با قداست قلمداد و تصریح کرد: براساس فرامین فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) موظف هستیم تا محیط سربازی را برای سربازان خوشایند کنیم تا آنها از قرار گرفتن در این محیط لذت برده و به گونه ای تربیت شوند که بتوانند در آینده به عنوان مدیرانی لایق، بار جامعه را به شایستگی بر عهده بگیرند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش سربازان را افرادی بی توقع و بی ادعا در راه اعتلای ارزش‌های والای اسلامی و الهی عنوان و خاطر نشان کرد: سربازان سلحشور و انقلابی کشورمان، برای برقراری آرامش و آسایش ملت تمام توان خود را بسیج کرده و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهند بود.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

اعلام اسامی اعضای هیأت رئیسه سنی مجلس دوازدهم-پیام امروز

مهدی عبدالملکی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره فعالیت قوه مقننه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *