رئیس کمیسیون قضایی مجلس: ممانعت از ورود آقایان به واگن بانوان در مترو، امنیت خانمها را افزایش می‌دهد

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس، ضمن حمایت از اقدام شهرداری در ممانعت از ورود آقایان به واگن بانوان در مترو گفت: امنیت خانم‌ها با اجرای طرح ممانعت ورود آقایان به واگن ویژه بانوان بالاتر خواهد رفت.

حجت الاسلام والمسلمین موسی غضنفرآبادی نماینده بم و بروات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای طرح ممانعت از ورود آقایان به واگن ویژه بانوان در ایستگاه‌های متروی از سوی شهرداری تهران گفت: این طرح عفیفانه و مورد استقبال همگان است. خانم‌های شهر همگی مطالبه‌گر این موضوع بودند که از حضور آقایان در واگن‌های خانم‌ها جلوگیری شود.

وی ضمن حمایت از این اقدام شهرداری تهران افزود: اقدام شهرداری بسیار مناسب است. حرکت پسندیده شهرداری باعث خواهد شد؛ این فرهنگ در کشور ما ادامه یابد.

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: امنیت خانم‌ها با اجرای طرح ممانعت ورود آقایان به واگن ویژه بانوان بالاتر خواهد رفت.شهرداری تهران از روز دوشنبه هشتم مرداد ماه طرح ممانعت از ورود آقایان به واگن ویژه بانوان در ایستگاه‌های مترو را اجرایی کرده است. در همین راستا درب شیشه‌ای جدا کننده بین واگن‌های قسمت بانوان و آقایان نصب شده است. علاوه بر این ماموران مترو با استقرار در درب‌های اصلی قطار از ورود آقایان به قسمت بانوان جلوگیری می کنند.

بیشتر بخوانید:

۲۱۶۲۲۰

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

اعلام اسامی اعضای هیأت رئیسه سنی مجلس دوازدهم-پیام امروز

مهدی عبدالملکی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره فعالیت قوه مقننه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *