جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱

مشکل تردد دریایی اهالی جزیره خارگ حل می‌شود

ایسنا/بوشهر نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: با دستور وزیر نفت و همراهی مدیرعامل شرکت ملی نفت، مقرر شده است بحث تردد با حضور شناورها حل شود.

عبدالکریم جمیری در حاشیه سفر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از جزیره خارگ اظهار کرد: دولت اراده قوی برای حل مشکلات زیرساختی دارد و امید است ما در تولید و صادرات بتوانیم سهم خود را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه بعد از سال‌ها شاهد حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت در این منطقه هستیم، بیان کرد: در این سفر علاوه بر برنامه ریزی برای توسعه زیرساخت‌های جزیره خارگ در حوزه صادرات نفت، به بحث مسئولیت‌های اجتماعی نفت در ارتباط با مردم خارگ که همواره در کنار کارکنان سختکوش نفت حضور داشته‌اند و همراه بوده‌اند، پرداخته شد. مجموعه مدیران کنونی از وزیر نفت تا مدیرعامل شرکت ملی نفت توجه خوبی به مسئولیت اجتماعی خود داشته‌اند و امیدواریم این سفر نیز خیرات و برکات بیشتری برای مردم داشته باشد و مردم آثار آن را به خوبی مشاهده کنند.

جمیری گفت: یکی از مسائل اساسی که مورد درخواست مردم است بحث تردد است و همواره این مشکل وجود داشته که با دستور وزیر نفت و همراهی مدیرعامل شرکت ملی نفت، مقرر شده است بحث تردد با حضور شناورها حل شود.

وی با بیان اینکه در حوزه بهداشت و درمان و بحث آب نیز قرار است حمایت‌هایی انجام شود و شرکت ملی نفت در زمینه ترمیم شبکه آبرسانی و بخش‌های مرتبط نیز کمک خواهد کرد، افزود: در موضوع اشتغال نیز نیازمند حمایت و توجه صنعت نفت هستیم و امیدوارم این سفر طلیعه خوبی برای حضور جدی صنعت نفت در بحث مسئولیت‌های اجتماعی جزیره خارگ باشد.

براساس این گزارش، همزمان با افزایش ظرفیت تولید و صادرات نفت ایران، محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در راس هیئتی از تأسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران در منطقه عملیاتی خارک بازدید کرد و در جریان روند استخراج، بهره‌برداری و صادرات نفت ایران در آب‌های خلیج‌فارس قرار گرفت و با کارکنان صنعت نفت دریایی ایران به گفتگو نشست.

در این سفر یک روزه، پس از بازدید از تأسیسات کارخانجات ابوذر و فروزان در نشست با مدیران و کارکنان منطقه عملیاتی خارک از نزدیک وضعیت طرح‌های نفتی  نیز بررسی شد.

انتهای پیام

مجله خبری پیام روز

درباره‌ی emrozpay

حتما ببینید

مشق «کشتن»؛ ضرورت تلاش‌های قانونی برای رهایی ۳۰۰‌هزار کودک سرباز در دنیا

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، از یکسو کودکان وامانده از فرار در دامن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.
ایمپلنت دیجیتال