یکشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۱

امضای تفاهم نامه همکاری وزارت دفاع و بنیاد ملی نخبگان

با حضور امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، تفاهم نامه همکاری با هدف بهره گیری از ظرفیت های دو سازمان به امضا رسید.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، بهره گیری از توانمندی های مستعدان و نخبگان در حوزه صنایع دفاعی و متقابلا بکارگیری ظرفیت های وزارت دفاع در جهت اثرگذاری هرچه بیشتر نخبگان در زمینه استفاده بهینه از فناوری های پیشرفته روز در سطح ملی از جمله اهداف این تفاهم نامه است.

در همین رابطه همکاری وزارت دفاع برای حمایت از پژوهش‌های استاد یاران جوان با هدف حل مسائل علمی و تحصیل فناوری های نوپدید، ایجاد شرایط مناسب برای دانش آموختگان برتر در زمینه های مورد نیاز وزارت دفاع و  استفاده از ظرفیت بنیاد های نخبگانی استانی برای رفع نیازهای پژوهشی مورد تأکید قرار گرفت.

همچنین  حمایت وزارت دفاع برای تسهیل همکاری ارتباط بنیاد ملی نخبگان با زیرمجموعه‌ها، پشتیبانی از مخترعان دارای اختراع برگزیده بنیاد ملی نخبگان، همکاری در تشکیل هسته های دانشجویی مسئله محور و برگزاری رویدادهای رقابتی دانشجویی از دیگر تعهدات دو سازمان در اجرای این تفاهم نامه عنوان شد.

این تفاهم نامه برای مدت دو سال منعقد گردیده است که تمدید و بازنگری در مفاد آن( با اصلاح ویا تغییر) با توافق طرفین قابل انجام خواهد بود.
 
انتهای پیام

مجله خبری پیام روز

درباره‌ی emrozpay

حتما ببینید

تاکید مجمع نمایندگان تهران بر اولویت دادن به حل آسیب‌‎های اجتماعی در استان تهران

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران از برگزاری نشست مشترک مجمع نمایندگان تهران با معاون سیاسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.
ایمپلنت دیجیتال