یکشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۱

محمد کاسبی: پیشکسوتان مثل کتاب‌های خطی، باارزش‌اند

محمد کاسبی: پیشکسوتان مثل کتاب‌های خطی، باارزش‌اند

محمد کاسبی، هنرمند پیشکسوت عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون که مدتی است به دلیل نارسایی قلبی در بیمارستان بستری است، تاکید کرد: هنرمندان پیشکسوت این سرزمین همچون کتاب‌های خطی، با ارزش‌اند و نیاز به شرایط خاص رسیدگی دارند.

به گزارش ایسنا، سیدعباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت صبح امروز، شنبه ۱۷ اردیبهشت با حضور در بیمارستان شهید رجایی ضمن عیادت از محمد کاسبی، هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون پیگیر روند درمان این بازیگر شد.
 
 محمد کاسبی متولد ۱۳۳۰ بازیگر پیشکسوت کشورمان است که از حدود ۱۵ روز قبل به علت بیماری قلبی در بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی تهران بستری و تحت درمان قرار گرفته است.
در عیادتی که سید عباس عظیمی از این هنرمند داشت، کاسبی با اشاره به روند درمان خود گفت: نسبت به روزهای گذشته خیلی بهتر هستم و پزشکان امروز اجازه ترخیص از بیمارستان را به من داده‌اند.
 
این بازیگر پیشکسوت ادامه داد: چندی قبل هنگام تزریق دوز سوم واکسن کرونا در موسسه هنرمندان پیشکسوت به آقای اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفتم همانطور که کتاب‌های خطی در کتابخانه نیاز به شرایط خاصی از جمله هوا و نور برای نگهداری دارند، هنرمندان پیشکسوت هم نیاز به شرایط خاص رسیدگی دارند و پیشکسوتان هم مثل کتاب‌های خطی با ارزش و حامل فرهنگ این سرزمین هستند.
 
کاسبی اضافه کرد: ما پیشکسوتان از وزارت فرهنگ این توقع را داریم همانگونه که دیگر نهادها برای کارکنانشان، بیمارستان و دیگر امکانات رفاهی را فراهم می‌کنند برای ماهم این امکانات لحاظ شود.
 
محمد کاسبی در بخشی از صحبت‌هایش با اشاره به افطاری رئیس جمهوری با هنرمندان اظهار کرد: متاسفانه در زمان ضیافت افطاری هنرمندان با آقای دکتر ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران بنده در بیمارستان بستری بودم و توفیق حضور نداشتم اما اخبار قول‌هایی که آقای رئیس جمهور در جواب نامه هنرمندان پیشکسوت دادند، باعث خوشحالی بسیار زیادم شد و امیدوارم که این قول‌ها خیلی زود در مرحله اجرا قرار بگیرد و در پیچ و خم کاغذ بازی‌های اداری قرار نگیرد؛ چراکه موسسه هنرمندان پیشکسوت، خانه دوم ما پیشکسوتان است.

محمد کاسبی: پیشکسوتان مثل کتاب‌های خطی، باارزش‌اند

در ادامه این دیدار، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با ابراز خوشحالی از بهبود محمد کاسبی گفت: مردم با آثار شما خاطرات زیادی دارند و در این مدت که درگیر بیماری بودید با دعای خیرشان بی‌نصیبتان نگذاشتند. مطمئن هستم امروز خبر ترخیص شما که همزمان با پخش مجدد سریال “خوش‌رکاب” از صداوسیما شده است باعث خوشحالی مردم و دوستدارانتان خواهند شد.
 

محمد کاسبی: پیشکسوتان مثل کتاب‌های خطی، باارزش‌اند

انتهای پیام

مجله خبری پیام روز

درباره‌ی emrozpay

حتما ببینید

تاکید مجمع نمایندگان تهران بر اولویت دادن به حل آسیب‌‎های اجتماعی در استان تهران

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران از برگزاری نشست مشترک مجمع نمایندگان تهران با معاون سیاسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.
ایمپلنت دیجیتال