جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱

سائلام: بازگشت “پرشورها” شبیه وصال دو عاشق بود

سرمربی تراکتور می‌گوید باتوجه به بازی مستقیم دو تیم انتهای جدولی در هفته بیست و ششم لیگ برتر، تیمش فرصت خوبی دارد که فاصله‌اش از منطقه سقوط را افزایش دهد.

به گزارش ایسنا، تراکتور و هوادار فردا(دوشنبه) در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم می‌روند. ارتوئرول سائلام، سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از بازی اظهار کرد: پیش از بازی سخت با نفت، دیدار با مس رفسنجان نقطه عطفی برای‌مان بود، چرا که با کسب پیروزی در آن بازی، فشار نبردن تیم در طولانی مدت را از بین بردیم و از نظر روحی و روانی شرایط‌مان بهتر شد و به آینده امیدوارتر شدیم.

او افزود: باتوجه به جایگاه تراکتور در جدول، هر بازی برای ما حکم فینال دارد و بازی‌های رو در روی تیم‌های پایین جدول بسیار مهم است. ما پس از بازی با مس، مقابل نفت مسجد سلیمان بازی کردیم و آنان نیز هم‌چون ما در هفته ۲۴ پیروز شده بودند و شرایط روحی و روانی خوبی داشتند. نتیجه این بازی برای ما بسیار حائز اهمیت بود و می‌خواستیم پیروز شویم، ولی کسب یک امتیاز مقابل رقیب مستقیم و در سخت‌ترین بازی خارج از خانه، اهمیت داشت.

سرمربی تراکتور ادامه داد: کیفیت بازی و نقاط ضعف و قوت‌مان را بین خودمان بررسی کرده‌ایم و می‌دانیم اکنون وقت آن است که بازی‌ها را ببریم و از پایین جدول فاصله بگیریم. این که دو تیم پایین‌تر از خودمان مقابل هم بازی خواهند کرد، فرصت خوبی نصیب ما کرده است. ضروری است در حضور هواداران‌مان مقابل تیم هوادار به پیروزی دست یافته و فاصله‌مان با پایین جدول را بیشتر کنیم. هوادار هم تیم خوبی است که نقاط ضعف و قوت دارد.

سائلام گفت: باتوجه به فشردگی بازی‌ها، فرصت زیادی برای تمرینات نداریم اما با این حال سعی کرده‌ایم تیم را برای بازی با هوادار آماده کنیم. کسب چهار امتیاز از دو بازی و بازگشت بازیکنان مصدوم به تمرینات، روحیه‌مان را افزایش داده است. مصدومیت سعید واسعی و اکبر ایمانی رفع شده‌ و حق انتخاب بیش‌تری داریم که موضوع خوشحال کننده‌ای است. اکنون این دو بازیکن با تیم تمرین می‌کنند، ولی نباید فراموش کنیم که واسعی ۲۵ روز و ایمانی ۵۰ روز از تمرینات دور بودند و برای رسیدن به سطح آمادگی سایر بازیکنان به زمان نیاز دارند. سعی می‌کنیم با افزایش آمادگی این دو بازیکن، از آنان در بازی‌های آتی استفاده کنیم. مصدومیت علی فتحی‌ هنوز ادامه دارد، اما این که بازیکن محروم نداریم، خوشحال کننده است.

او با اشاره به اهمیت برهه زمانی فعلی برای تراکتور بیان کرد: پس از مدت‌ها در بازی با مس رفسنجان با هواداران‌مان دیدار کردیم که شبیه وصال دو عاشق بود. آنان با شور و شوق در طول بازی به ما انرژی دادند و زمانی که سرعت تیم اُفت می‌کرد، آنان با تشویق‌های‌شان به تراکتور کمک می‌کردند. فردا منتظر هواداران پرشورمان هستیم. آنان از دقیقه اول تا پایان بازی تیم‌شان را حمایت خواهند کرد و هم‌چون بازی با مس در کسب پیروزی تیم محبوب‌شان نقش مهمی ایفا خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پایان گفت: کسب چهار امتیاز از دو بازی به ما آرامش داده و پنج بازی آینده برای تراکتور بسیار مهم است. سعی خواهیم کرد با کسب امتیازات لازم، از پایین جدول فاصله گرفته و از فشار بکاهیم.

انتهای پیام

مجله خبری پیام روز

درباره‌ی emrozpay

حتما ببینید

تنیس روی میز قهرمانی جهان| شکست تیم بانوان ایران در گام نخست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نخستین روز از رقابت‌های تنیس روی میز تیمی قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.
ایمپلنت دیجیتال