جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱

مصمم به استفاده از تجربیات فناورانه‌ی جهاددانشگاهی هستیم

مصمم به استفاده از تجربیات فناورانه‌ی جهاددانشگاهی هستیم

ایسنا/ایلام مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام گفت: برای رونق تولید از ظرفیت‌های فناورانه‌ی جهاددانشگاهی استفاده خواهیم کرد.

مهندس «موسی حاتمی» در دیدار رئیس جهاددانشگاهی ایلام اظهار کرد:جهاددانشگاهی با پیوند واقعی علم و عمل توانسته کارهای عملیاتی شاخصی را به انجام برساند.
وی با اشاره به دلایل غیرفعال بودن برخی واحدهای صنعتی، گفت: برای رونق تولید از تجربیات فناورانه‌ی جهاددانشگاهی استفاده خواهیم کرد.
حاتمی از برنامه‌ریزی برای برگزاری استارتاپ‌ها با مشارکت جهاددانشگاهی در حوزه صنایع کوچک خبر داد و گفت: برای رونق تولید نیازمند کمک همه‌ی بخش‌های جامعه مانند دانشگاه‌ها، ادارات کل و سازمان‌های علمی هستیم.
سید «غلامرضا حسینی»عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی و رئیس واحد ایلام نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه جهاددانشگاهی سازمانی فناورانه و دانش‌بنیان است، گفت: این نهاد آماده هرگونه کمک علمی به شرکت شهرک‌های صنعتی با استفاده از شبکه بزرگ علمی و فناوری است.
وی با اشاره به توانمندی‌های صنعتی جهاددانشگاهی گفت: نمونه‌ی اخیر این توانمندی‌ها که بسیار مورد توجه قرار گرفت پروژه قطار ملی است که مورد توجه دولت هم قرار گرفت.
حسینی مهارت‌های اثربخش را از رهاوردهای جهاددانشگاهی عنوان کرد و گفت: امیدواریم با هم‌افزایی همه‌ی مجموعه‌ها شاهد تسریع حرکت استان در مسیر توسعه باشیم.

انتهای پیام

مجله خبری پیام روز

درباره‌ی emrozpay

حتما ببینید

تاکید مجمع نمایندگان تهران بر اولویت دادن به حل آسیب‌‎های اجتماعی در استان تهران

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران از برگزاری نشست مشترک مجمع نمایندگان تهران با معاون سیاسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.
ایمپلنت دیجیتال