جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱

وزیر آموزش و پرورش: بابت اختلال پیش‌آمده از اولیاء عذرخواهی می‌کنم

وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعطیلی امروز مدارس توضیحاتی ارائه کرد و گفت: به واسطه بدی هوا، اختلالی پیش آمد و گویا اولیاء سرگردان شده بودند و گویا استانداری تهران این تصمیم را گرفته بود که من از اولیاء عذرخواهی می‌کنم. 

به گزارش ایسنا، یوسف نوری در حاشیه نشست تخصصی تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های راهبردی ستاد مبارزه با مواد مخدر در پاسخ به سوالی درباره غافلگیری دانش‌آموزان در استان تهران نسبت به تعطیلی مدارس گفت: تعطیلی مدارس باید پیش از موعدی باشد که بچه‌ها وارد سرویس دانش آموزی می‌شوند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: به واسطه بدی هوا، اختلالی پیش آمد و گویا اولیاء سرگردان شده بودند و گویا استانداری تهران این تصمیم را گرفته بود که من از اولیاء عذرخواهی می‌کنم. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه آموزش و پرورش به دلیل بستر گسترده و موثری که دارد همواره ارتباط تنگاتنگی به منظور ترویج فرهنگ پیشگیری در جامعه با ستاد مبارزه با مواد مخدر داشته است، گفت: خوشبختانه ما نسبت به سرانه های دنیا وضعیت بهتری داریم اما به دلیل اینکه گسترش مواد در بین جوانان سریعتر انتشار می یابد باید مراقبت بیشتری کنیم لذا در قالب طرحهای مختلف کارهایی انجام می‌شود که بتوانیم با استفاده از روشهای غیر مستقیم دانش آ موزان را به‌گونه‌ای جذب کنیم که رسالت دانش آموزی خود را در راستای تربیت پیگیری کنند. 

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که برای سال جدید تحصیلی برای بازگشایی مدارس برنامه ریزی خاصی دارید؟ اظهار کرد: تا جایی که ستاد مقابله با کرونا اجازه داده ما کارمان را انجام دادیم. انشاالله خدا کمک می‌کند کرونا از بین می‌رود. از سرگیری آموزش شروع شده و ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، یوسف نوری همچنین در نشست تخصصی مدیران کل و دبیران شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که با عنوان تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های راهبردی ستاد مبارزه با موادمخدر و با محوریت یاریگران زندگی، مشارکت اجتماعی و خیرین برگزار شد، با بیان اینکه مواد مخدر یکی از پدیده‌های خطرناک است، اظهار کرد: مواد مخدر بنیان‌های نظام اجتماعی را به خطر انداخته است. 

وی ادامه داد: باید برای دانش آموزان برنامه‌ریزی داشته باشیم و آن‌ها را در مسیر یادگیری قرار دهیم. 

انتهای پیام

مجله خبری پیام روز

درباره‌ی emrozpay

حتما ببینید

مشق «کشتن»؛ ضرورت تلاش‌های قانونی برای رهایی ۳۰۰‌هزار کودک سرباز در دنیا

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، از یکسو کودکان وامانده از فرار در دامن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.
ایمپلنت دیجیتال