جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱

شوراها نماد همدلی در جامعه باشند/ کارخانه سیمان و معدن سیلیس مطالبات مردم «مراوه تپه»

ایسنا/گلستان فرماندار مراوه تپه بر ضرورت وحدت و همدلی بین شوراها تاکید کرد و گفت: اعضای شورا با وحدت و همدلی برای خدمت به مردم تلاش کنند.

لقمان قربانی امروز در جلسه هم‌اندیشی فرماندار با اعضای  شوراها و دهیاران بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: شورا باید نماد وحدت و همدلی باشد و اعضای شورا باید برای عمران و آبادانی روستاها تلاش کنند.

وی وحدت و همدلی را عامل پیشرفت و توسعه شهرستان مراوه تپه دانست و افزود: برای همه باید دست به دست یکدیگر بدهیم تا شاخصه های توسعه شهرستان ارتقاء یابد.

فرماندار مراوه‌تپه با تاکید بر اینکه افزایش وحدت، همدلی و همت جمعی در پروژه های عمرانی، اقتصادی و جذب سرمایه گذار آبادانی و پیشرفت را به دنبال دارد، تاکید کرد: امیدوارم با حمایت قاطع استاندار گلستان عمران و اشتغال پایدار در شهرستان مراوه‌تپه محقق خواهد شد.

قربانی راه اندازی نیروگاه خورشیدی، کارخانه سیمان، معدن سیلیس و میدان دام را از جمله مطالبات مردم مراوه‌تپه برشمرد و افزود: امیدوارم با حمتیت استاندار گلستان مطالبات مردم شهرستان مرزی و محروم مراوه‌تپه تحقق یابد و شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر این شهرستان باشیم.

وی بر ضرورت برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم بزرگداشت عارف نامی مختومقلی فراغی تاکید کرد و یادآور شد: وجود آرامگاه مختومقلی فراغی در مراوه تپه افتخار و فرصت خوبی برای این شهرستان است و همه باید سعی کنیم تا مراسمی در شان ایشان برگزار کنیم.
انتهای پیام

مجله خبری پیام روز

درباره‌ی emrozpay

حتما ببینید

مشق «کشتن»؛ ضرورت تلاش‌های قانونی برای رهایی ۳۰۰‌هزار کودک سرباز در دنیا

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، از یکسو کودکان وامانده از فرار در دامن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.
ایمپلنت دیجیتال