سوله آکام فلز

آزمون های کلاسی در ایام ماه مبارک رمضان لغو نشده است

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با اشاره به اطلاعیه این مرکز در مورد تعویق آزمون‌ها و امتحانات مدارس به بعد از ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ارزشیابی مستمر و آزمون های کلاسی در ایام ماه مبارک رمضان به استثنای روز بعد از ایام لیالی قدر لغو نشده است.

به گزارش ایسنا و بنا بر اعلام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن زارعی با اشاره به اینکه به منظور بهره مندی دانش آموزان و همکاران فرهنگی از فضائل ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، از مدارس خواسته شد تا برگزاری آزمون‌ها و امتحانات را به بعد از ماه رمضان موکول نمایند، اظهار کرد: برگزاری امتحانات شبه نهایی و آزمون های سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی هماهنگ منطقه ای و استانی در ایام ماه مبارک رمضان مجاز نیست.

وی افزود: اما ارزشیابی مستمر و آزمون های کلاسی، به استثنای روز دوشنبه پنجم اردیبهشت که مصادف با بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان است، کماکان انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، این در حالی است که این مرکز روز گذشته در اطلاعیه ای برگزاری آزمون ها و امتحانات مدارس را  به بعد از ماه مبارک رمضان موکول و اعلام کرده بود که « به منظور بهره‌مندی دانش آموزان و همکاران فرهنگی از فضائل ماه مبارک رمضان و لیالی قدر لازم است، مدارس برگزاری آزمون‌ها و امتحانات را به بعد از ماه رمضان موکول کنند.»

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

اعلام دستمزد مقطوع مبنای کسر حق بیمه مشاغل صنوف در سال ۱۴۰۳-پیام امروز

۱۷:۳۱ – ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ ۱۷:۳۱ – ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ بر اساس اعلام سازمان تأمین‌اجتماعی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *