سوله آکام فلز

آغاز تدوین دانشنامه تربیت معلم در دانشگاه فرهنگیان

رئیس دانشگاه فرهنگیان از آغاز تدوین دانشنامه تربیت معلم در این دانشگاه خبر داد و گفت: این دانشنامه، پایگاه جامع پژوهشی برای دسترسی پژوهشگران و استادان است.

به گزارش ایسنا، حسین خنیفر در خصوص طرح نگارش دانشنامه تربیت معلم در دانشگاه سخن گفت و افزود: برنامه ریزی های مقدماتی طرح مذکور انجام شده است. با برگزاری جلسات متعدد نیز درصدد راه اندازی پورتال مربوطه هستیم.

رئیس دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به تدوین و گردآوری تاریخ یکصد ساله تربیت معلم در ایران منتشر شده در ۳۱ جلد توسط این دانشگاه، تصریح کرد: دانشنامه تربیت معلم، گردآوری دانش تثبیت شده و تبدیل آن به یک پایگاه جامع پژوهشی است که می تواند در دسترس پژوهشگران و استادان قرار گیرد.

دبیر هیات امنای دانشگاه فرهنگیان، ایجاد مرجعیت علمی و پژوهشی در حوزه تربیت معلم را از اهداف این طرح کلان برشمرد و افزود: فرایند تدوین دانشنامه فعالیتی دایمی است، باید همه اعضای هیات علمی در تدوین این دانشنامه اهتمام جدی داشته باشند.

این مقام مسؤول، در ادامه تاکید کرد: به منظور آشنایی با اهداف، ویژگی ها و نحوه و چگونگی نگارش، برگزاری کارگاه هایی به صورت مجازی و حضوری پیش بینی شده است که اطلاعات تکمیلی در این خصوص متعاقباً اعلام خواهد شد.

خنیفر در پایان با معرفی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه به عنوان متولی طرح نگارش دانشنامه تربیت معلم در دانشگاه، ابراز امیدواری کرد: در سال جاری، فاز نخست این پروژه کلان با همیاری و مشارکت اعضای دانشگاه به نتیجه مطلوب برسد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، تالیف دانشنامه تربیت معلم در پنجاه و یکمین جلسه شورای پژوهشی، ۲۳ فروردین ماه سال جاری تصویب شد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

تدوین سند ملی گیاهان دارویی و طب ایرانی-پیام امروز

نفیسه حسینی یکتا مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت در مراسم دوازدهمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *