سوله آکام فلز

اداره پست آمریکا با تورم کمرشکن غافلگیر شد

لوئیس دیجوی، رئیس اداره پست آمریکا هشدار داد این سازمان با تورم قابل ملاحظه هزینه ها، دست و پنجه نرم می کند و هزینه های بالاتر، افزایش ناگریز قیمت تمبرها را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، دیجوی در یک مصاحبه ۹۰ دقیقه ای به رویترز گفت: سرویس پست آمریکا همزمان با تلاش برای حذف ۱۶۰ میلیارد دلار بدهی پیش بینی شده در مدت ۱۰ سال، تاثیر هزینه های بالاتر را احساس می کند.

رئیس اداره پست آمریکا گفت: تورم به میزان قابل ملاحظه ای بالاتر از پیش بینی ما در این برنامه بوده است و تصور می کنم ما امسال در تورم برنامه ریزی نشده، ۱.۸ میلیارد دلار هزینه بیشتر متحمل خواهیم شد.

اداره پست آمریکا در سال منتهی به ۳۰ سپتامبر، ۴.۹ میلیارد دلار ضرر خالص از درآمد ۷۷.۱ میلیارد دلار و ۸۲ میلیارد دلار هزینه را گزارش کرد. انتظار می رود اداره پست آمریکا در گزارش نتایج مالی خود در پنجم مه، جزییات بیشتری از تاثیر تورم ارائه کند.

اداره پست آمریکا اوایل ماه میلادی جاری به کمیسیون رگولاتوری پست، افزایش قیمت تمبر نامه درجه یک از ۵۸ سنت به ۶۰ سنت را گزارش کرد و قیمت کلی نامه درجه یک را تقریبا ۶.۵ درصد افزایش داد. این سازمان قیمت تمبرها را در اوت سه سنت بالا برده بود. اداره پست آمریکا خاطرنشان کرد این افزایش قیمت پایینتر از نرخ تورم سالانه ۸.۵ درصد است.

دیجوی که به مسائلی نظیر هزینه های حمل و نقل و نیروی کار اشاره کرد، درباره تاثیر تورم پیش بینی شده و ضرورت افزایش قیمتها، صریح بود و درباره کمبود مالی در این سازمان هشدار داد.

اداره پست آمریکا تحت قانونی که ماه جاری، توسط جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا امضا شد، حدود ۵۰ میلیارد دلار کمک مالی از کنگره دریافت کرد. با این حال دیجوی گفت: باید حدود ۳۵ تا ۴۰ میلیارد دلار از هزینه ها کاسته شود و درآمد اداره پست تا یک دهه آینده حدود ۲۵ میلیارد دلار افزایش پیدا کند تا اهداف مالی محقق شود.

بر اساس گزارش رویترز، با کاهش حجم نامه ها، اداره پست آمریکا از سال ۲۰۰۷ بیش از ۹۰ میلیارد دلار ضرر خالص گزارش کرده است. این سازمان در فوریه، ضرر خالص سه ماهه ۱.۵ میلیارد دلار را به ثبت رساند.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

میزان خرید برگ سبز چای به ۴۶ هزار و ۵۰۰ تن رسید-پیام امروز

صادق حسنی، مدیر اجرایی سندیکای چای در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *