سوله آکام فلز

ارائه فضای کار اشتراکی به هسته‌های فناور معدنی

طی انتشار فراخوانی از سوی مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران، به استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های نوپای حوزه معدنی کشور امکانات فضای کار اشتراکی ارائه می‌شود.

به گزارش ایسنا، مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) وابسته به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در راستای تحقق اهداف کارآفرینی و رشد اکوسیستم استارت‌آپی معدنی کشور امکان استقرار هسته های نوآور مرتبط با بخش معدن و صنایع وابسته در فضای کار اشتراکی را فراهم آورده است.

فضای کار اشتراکی یا cowering space نوعی محیط کار اشتراکی است که هسته‌ها و تیم‌های فناور و شرکت‌های تخصصی در هر زمینه کاری با ارزش‌های مشترک و فعالیت‌های مستقل کنار هم جمع می‌شوند تا در محیط کاری‌ یکسان و با فضای جذاب، فعالیت‌های خودشان از جمله همکاری در انجام یک استارت‌آپ یا پروژه‌ای مستقل را انجام بدهند. استفاده از شرایط و امکانات فضای کار اشتراکی به کاهش هزینه‌ها و افزایش بازدهی کار آنها کمک می‌کند.

مخاطبان این فراخوان سرمایه‌گذاران و شتاب‌دهنده‌های تخصصی و شرکت‌های مرتبط با بخش معدن و صنایع وابسته هستند.

خدمات و تجهیزات ارائه شده از سوی مرکز نوآوری ایمینو به استارت‌آپ‌های مستقر شامل میز کار، اینترنت، سالن کنفرانس، اتاق جلسات، اتاق بازی (Game room)، خدمات آزمایشگاهی، امکان استفاده جانبی از خدمات منتورینگ در حوزه کسب و کار، بازارسازی، خدمات حقوقی و تسهیلگری است.

همچنین این مرکز نوآوری از استودیو تخصصی صدا و تصویر برای تولید محتوا برخوردار است و برای شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها خدماتی مانند جلوه‌های ویژه سینمایی، استودیو مجازی و کروماکی، تیزرهای موشن گرافیک، اینفوگرافی (ارائه اطلاعات کمی و کیفی در قالب گرافیک)، مستندسازی، گزارش عملکرد پروژه‌های سازمان، دولتی و خصوصی ارائه می‌کند.

به نقل از شبکه ایمینو، علاقه‌مندان و متقاضیان استفاده از فضای کار اشتراکی می‌توانند با ثبت‌نام از این امکانات استفاده کرده و کسب‌وکار خود را توسعه دهند.

این مرکز پس از دریافت و بررسی مدارک در کمیته احراز صلاحیت، نسبت به انتخاب متقاضیان استفاده از این فضاها و مطابق قرارداد تنظیمی بین طرفین و مطابق قوانین و ضوابط عمومی مربوطه، در مدت مشخص شده در قرارداد، به تیم‌های منتخب اجازه حضور و فعالیت را صادر می‌کند.

ایمینو تاکنون میزبان بیش از ۱۲ تیم استارت‌آپی در فضای کار اشتراکی خود بوده است.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

دانش آموزان نگران دریافت کارت ورود به جلسه آزمون‌های نهایی نباشند-پیام امروز

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش‌وپرورش: مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *