سوله آکام فلز

از تخلفات ساکن در مراکز اخذ رای خودداری کنید -پیام امروز


سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور رییس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص تمهیدات ویژه پلیس راهور تهران بزرگ در روز انتخابات گفت: در روز ۲۱ اردیبهشت ماه همزمان با برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، پلیس راهور تهران بزرگ در آماده باش صد در صد حضور دارد وبمنظور تسهیل در تردد و رفت و آمد شهروندان تهرانی در کنار صندوق‌های پر رفت و آمد تهران تمهیدات ویژه ترافیکی برگزار می‌کند.  

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در خصوص وضعیت ترافیکی پایتخت در روز انتخابات گفت: با رصد دوربین‌های شهری و گزارش‌هایی که از مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ به دست ما می‌رسد، در حال حاضر ترافیک پایتخت در شرایط مناسبی قرار دارد و اطراف مراکز انتخابات نیز تردد با سهولت انجام می‌شود.  

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: از شهروندان تقاضا می‌کنیم برای تسهیل در تردد و خلوتی معابر در ساعات ابتدایی روز در محل اخذ رای حضور یافته و از تخلفات ساکن، پارک دوبله و توقف در محل ممنوع در مراکز اخذ رای جدا خودداری نمایید.  

وی بیان داشت: همکاران بنده در اطراف محل‌های اخذ رای تا زمان پایان زمان انتخابات حضوری فعال و صد درصدی دارند و با سد معبر‌ها، تخلفات ساکن و پارک دوبل درمحل‌های پرتردد برخورد می‌نمایند.  

شایان ذکر است سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور رییس پلیس راهور تهران بزرگ در ساعات ابتدایی روز جمعه با جمعی از معاونین پلیس راهور تهران بزرگ در محل اخذ رای حاضر شدند و رای خود را به صندوق آراء انداختند.


Source link

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

پرسپولیس ۴ – ۳ استقلال خوزستان/ سرخپوشان با کامبک به صدر جدول رفتند + فیلم-پیام امروز

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *