تازه ها
سوله آکام فلز

از سرگیری پخش فیلم و سریال‌های ایرانی در جمهوری آذربایجان

از سرگیری پخش فیلم و سریال‌های ایرانی در جمهوری آذربایجان

در پی دیدار سید عباس موسوی سفیر کشورمان در باکو با رئیس شبکه آذ.تی. وی آذربایجان و امضاء یادداشت تفاهم همکاری بین آن شبکه و صدا و سیمای کشورمان، پخش فیلم های ایرانی در شبکه های تلویزیونی آذربایجان از سر گرفته شد.

به گزارش ایسنا، در راستای دیپلماسی فرهنگی و رسانه ای و تقویت پیوندهای فرهنگی دو کشور  دوست و همسایه ایران و جمهوری آذربایجان و پس از دیدار سفیر کشورمان با رئیس شبکه آذ.تی. وی و امضاء یادداشت تفاهم همکاری بین  آن شبکه و صدا و سیمای کشورمان، پخش فیلم ها و سریال های ایرانی  در شبکه های تلویزیونی جمهوری آذربایجان ار سر گرفته شد.
در همین راستا فیلم سینمایی کفشهایم کو ( محصول سال  ۱۳۹۴ )  یکشنبه  این هفته از شبکه تلویزیونی مدنیت ( فرهنگ )  پخش شد که مورد استقبال فراوان مردم قرار گرفت.

از سرگیری پخش فیلم و سریال‌های ایرانی در جمهوری آذربایجان

همچنین سریال دینی – تاریخی حضرت یوسف پیامبر که سالها پیش توسط شبکه اسپیس پخش شده و مورد استقبال کم نظیر بینندگان این شبکه قرار گرفته بود اخیرا از یک هفته قبل از ماه رمضان در شبکه ام تی وی ساعت ۲۰ بخش می شود.
همچنین قرار است فیلمهای دیگری از جمله فیلم شاهزاده روم در سینماهای مهم پایتخت جمهوری آذربایجان و سپس در شبکه های تلویزیونی به نمایش درآید.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

نوجوانان از راه درست در مسیر تئاتر قدم بگذارند/ آموزشگاه‌های بازیگری به‌دنبال سرکیسه کردن-پیام امروز

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ کوروش زارعی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *