سوله آکام فلز

استقرار نظام تأمین اجتماعی در دستور کار ویژه وزارت رفاه

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استقرار نظام تأمین اجتماعی به صورت جامع، یکپارچه، شفاف، کارآمد، فراگیر و چندلایه مورد تأکید مقام معظم رهبری به صورت ویژه در دستور کار وزارت مردم قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، داریوش ابوحمزه در نشست شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: برنامه جامع تحقق سیاست‎های کلی تأمین اجتماعی شامل تقدیم لوایح، تصویب مقررات و اقدامات اجرایی لازم با هدایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین می‌شود.

وی افزود: ایجاد رفاه عمومی، برطرف ساختن فقر و محرومیت، حمایت از اقشار و گروه‌های هدف خدمات اجتماعی از جمله بی‌سرپرستان، از کارافتادگان، معلولان و سالمندان از محورهای این ابلاغیه است که برگرفته از الگوهای اسلامی- ایرانی و مبتنی بر نظام اداری کارآمد باید طراحی و اجرا شود.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم توجه همه ارکان نظام به تهیه پیوست تأمین اجتماعی تأکید کرد و گفت: این پیوست باید هماهنگ با همه قوانین بالادستی و همسو با سیاست‌های عدالت محوری نظام اسلامی دنبال شود.

ابوحمزه اظهار کرد: لایه‌بندی امور امدادی، حمایتی و بیمه‌ای و سطح‌بندی خدمات با رویکرد فعال دولت با استفاده و بهره‌مندی از پایگاه جامع رفاه ایرانیان نیز دنبال می‌شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وی تصریح کرد: استقرار نظام تأمین اجتماعی به صورت جامع، یکپارچه، شفاف، کارآمد، فراگیر و چندلایه مورد تأکید مقام معظم رهبری به صورت ویژه در دستور کار وزارت مردم قرار گرفته است.

این نشست به دعوت معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور جمعی از مدیران، معاونین وزارتخانه‌های مرتبط و نهادهای انقلاب اسلامی برگزار شد.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

دوشنبه ۳۱ اردیبهشت؛ آخرین مهلت تعویض پلاک‌های مخدوش-پیام امروز

متاسفانه در سطح شهر کم نیستند خودرو‌هایی که برای تردد در محدوده طرح ترافیک و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *