سوله آکام فلز

افزایش زمان خدمات‌دهی کتابخانه مجلس

معاون اشاعه اطلاعات کتابخانه مجلس اعلام کرد: کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی روزهای پنج‌شنبه نیز پذیرای محققان و پژوهشگران خواهد بود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، این مرکز از ابتدای خردادماه، در روزهای پنجشنبه نیز پذیرای پژوهشگران و محققان خواهد بود.

حجت‌الاسلام عبدالحسین مسلمی، معاون اشاعه اطلاعات کتابخانه مجلس ضمن اعلام افزایش ساعت کاری این مرکز، گفت: از ابتدای خردادماه، ساعت ارائه خدمات کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۸ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ بعدازظهر است و پژوهشگران و مراجعان محترم می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی خود، از خدمات این مجموعه استفاده کنند.

او در ادامه افزود: مراجعه‌کنندگان محترم موزه نیز می‌توانند به صورت رایگان، هم به صورت فردی و هم گروهی از این مجموعه عظیم تاریخی بازدید کنند و پیشنهاد می‌شود گروه‌های گردشگری، مدارس و مجموعه‌های فرهنگی تربیتی کشور، قبل از برنامه‌ریزی جهت حضور، هماهنگی لازم با این موزه را به عمل آورند تا بتوانیم خدمات کامل شامل راهنمای گردشگری، ارائه فیلم معرفی موزه و امکان بازدید کامل از تمام بخش‌های موزه را ارائه کنیم.

معاون اشاعه اطلاعات کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: امیدواریم با افزایش ساعات ارائه خدمات به پژوهشگران محترم و ارائه خدمات مجازی آنلاین به کلیه علاقه‌مندان، بتوانیم در ارتقای ارائه خدمات کتابداری گامی بلند برداریم.

انتهای پیام

فیلتر سرامیکی

حتما ببینید

سفر بدون ویزا به چین تمدید شد-پیام امروز

به نقل از یورونیوز، چین سفر بدون روادید را برای مالزی و ۱۱ کشور اروپایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *